Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Opakování stisku klávesy  (Přečteno 1997 krát)

marshall1727

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 307
Opakování stisku klávesy
« kdy: 28 Ledna 2008, 10:37:48 »
DD,

poslední týden se mi stává poměrně často, že ve (7.10) Firefoxu, Thunderbirdu a Opeře se jakoby zasekne stisknutá klávesa nebo kombinace kláves a opakuje se sama i po uvolnění.

příklady
Thunderbird: klávesou "n" se přeskakuje na další nepřečtenou zprávu. samotnému skoku předchází dotaz formou dialogového okna jestli chci přejít na další zprávu v té a té složce. jednou nebo dvakrát denně se stane, že stisknu "n" a těchhle oken se objeví desítky. křížkem jdou všechny zavřít a až to poslední funguje.

Firefox + Opera: klávesami ctrl+w se zavírá aktuální záložka. někdy se stane, že se tato kombinace sama opakuje vícekrát a dojde k zavření všech záložek i celého okna prohlížeče.

Než začnu hledat chybu v klávesnici (MS natural keyboard ergonomic 4000 USB) chci se zeptat jestli má někdo podobný problém?

děkuji
« Poslední změna: 20 Dubna 2008, 14:24:48 od Anna Taliánová »
--
koupil jsem si nový server a ladím ho. proto to zde spamuju. (2xXeon5110; IntelServerBoard S5000PSL; 2x2x1GbECC;4xRaptor150G)

Petr Merlin Vaněček

  • Moderátor
  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 5057
    • Lomítkáři
Re: Opakování stiku klávesy
« Odpověď #1 kdy: 28 Ledna 2008, 10:42:14 »
Ano, zpozoroval jsem podobny problem, klavesnice se obcas (i behem psani textu) zasekne a pise posledni stisknute pismenko dokud to busenim do vseho mozneho neprestane. Priklanel jsem se k spatne klavesnici (staricka), poridil jsem novou a dela to stejne. Myslel jsem, ze to je KVM switchem a tak jsem to neresil. Ale kdyz uz nejsem jediny ... :)
« Poslední změna: 20 Dubna 2008, 14:24:06 od Anna Taliánová »
Stiskni CTRL + W ...
80% mozku tvoří kapalina ... u některých brzdová

marshall1727

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 307
Re: Opakování stiku klávesy
« Odpověď #2 kdy: 28 Ledna 2008, 10:59:59 »
děkuji, jsem rád že nemusím kupovat novou klávesnici. :) přeci jen to není nejlevnější záležitost.
« Poslední změna: 20 Dubna 2008, 14:22:24 od Anna Taliánová »
--
koupil jsem si nový server a ladím ho. proto to zde spamuju. (2xXeon5110; IntelServerBoard S5000PSL; 2x2x1GbECC;4xRaptor150G)

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.