Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Problem s hardiskom  (Přečteno 659 krát)

zacher

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 1
Problem s hardiskom
« kdy: 10 Března 2012, 13:30:27 »
Dobry den. Pozeral som na internete podobny problem tomu mojmu ale aj tak neviem ako to vyriešit. Asi pred troma dnami mi prvy krat vypisalo pri štarte "chyba čteni disku" " reštartujte ctrl+alt+del" Na druhy štart sa to pustilo. Potom ked som skusil reštartovat pc vždy sa to spustilo. Avšak ked bol pc dlhšie vypnuty na dalši den to zase vypisalo tu istu chybu. Potom sa to na 3,4 krat pustilo, no dnes to už nejde vobec. Naposledy ked všetko išlo som skenoval PC s antivirusom NOD32. Odstranil zo 5 virusov. Čital som niekde že nod može odstranit windowsu nejake sučasti a potom to može robit taketo problemy........... Našiel som na internete že mam skusit recovery consolu. Neni tam všan nainštalovana a ked som tam dal CD a začalo sa to načitavat vypiše že "IDE drive doesn't exist or all primary partitions are occupied". Nasledne som tam dal Windovsacke CDčko a skušal som najskor opravit inštalaciu windowsu, nešlo to. Potom som dal inštalovat windows a vyhodilo mi že žiadne pevne disky neboli najdene.  Neviem či mi to ten NOD pokazil, ale pravdepodobne ano. Zda sa mi že som už takyto problem mal, len si nepametam ako som ho vyriešil. Akurat s istotou viem že hardisk som nemal odpaleny, len tam trebalo niečo spravit. Za každu pomoc vopred ďakujem.

RRRadek Neužil

  • Člen občanského sdružení Ubuntu ČR a placené komunitní podpory
  • Administrátor fóra
  • Závislák
  • ******
  • Příspěvků: 4672
Re:Problem s hardiskom
« Odpověď #1 kdy: 10 Března 2012, 13:41:02 »
Asi jsi si spletl fórum ne? Tady není poradna pro windows. >:(

Ale k tvému problému. Disk je pravděpodobně KO a čím víc se ho budeš snažit opravit tím to bude horší.
Má rada zní. Kup si SSD disk a budeš šťastný. ;)
PS: omluvte moji češtinu není to moje silná stránka, snažím se hlavně vystihnou podstatu problému. ;)

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.