Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Mám velký problém s účtem tady na forum  (Přečteno 8209 krát)

Jakubis.M

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 2
Mám velký problém s účtem tady na forum
« kdy: 24 Července 2010, 01:18:48 »
 :'( Ahoj prosím nevím kam se obrátit, mám velký problém s účtem tady na forum. Byl jsem občas přihlášen na kamarádovo počítači, v kavárně nebo ve škole a asi jsem se pořádně neodhlásil. Někdo mi zničil účet tady na forum tím že tu psal hlouposti, změnil mi nick a vlastně i celý účet, byl to asi někdo kdo mě hodně zná a ví že linux mám rád :'( to samý jsem se neodhlásil na googlu a někdo mi naprosto zrušil účet :'(. Udělal bych si tu nový účet ale účet s názvem Freety23 nelze vytvořit i přesto že ten retard mi ho změnil z Freety23 na MSlove, heslo asi zůstalo stejný. Rád bych se na MSlove přihlásil a změnil údaje v profilu protože mě štve že tam je můj email  freety23@gmail.com který mi taky někdo zrušil. Prosím nějakého správce co to tu na starost o povolení účtu MSlove který je zabanovaný a má sem zákaz. :'( v případě že by takto nebylo možné provézt, tak aspoň tento účet zrušit ale raději tu první možnost :-\ Toto píšu s kamarádova profilu!!!    

Marp

  • Moderátor
  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 2456
  • Moje práce není probudit ovce, ale shromáždit vlky
    • Marek Marp Pszczolka
Re: Mám velký problém s účtem tady na forum
« Odpověď #1 kdy: 24 Července 2010, 08:52:11 »
:'( Ahoj prosím nevím kam se obrátit, mám velký problém s účtem tady na forum. Byl jsem občas přihlášen na kamarádovo počítači, v kavárně nebo ve škole a asi jsem se pořádně neodhlásil. Někdo mi zničil účet tady na forum tím že tu psal hlouposti, změnil mi nick a vlastně i celý účet, byl to asi někdo kdo mě hodně zná a ví že linux mám rád :'( to samý jsem se neodhlásil na googlu a někdo mi naprosto zrušil účet :'(. Udělal bych si tu nový účet ale účet s názvem Freety23 nelze vytvořit i přesto že ten retard mi ho změnil z Freety23 na MSlove, heslo asi zůstalo stejný. Rád bych se na MSlove přihlásil a změnil údaje v profilu protože mě štve že tam je můj email  freety23@gmail.com který mi taky někdo zrušil. Prosím nějakého správce co to tu na starost o povolení účtu MSlove který je zabanovaný a má sem zákaz. :'( v případě že by takto nebylo možné provézt, tak aspoň tento účet zrušit ale raději tu první možnost :-\ Toto píšu s kamarádova profilu!!!    
Za chyby se většinou platí a jak to čtu, tak jsi jich nasekal hodně! Pravidlo je - nezůstávat přihlášen na cizích počítačích, nedávat nikomu svoje údaje k dispozici.
Založ si zcela novej profil, před tím si ale důkladně pročti pravidle tohoto fóra! Dodržuj tyto pravidla, nezakládej si stále nové profily, nikomu nedávej k dispozici své přihlašovací údaje.
Pokud se přihlašuješ z jiných PC, tak vždy se řádně odhlaš, popř. vymaž historii i uložené cookies.
Marek *Marp* Pszczolka
--------------------------------------------
Lenovo IdeaPad 5, CPU: 8jádrový AMD Ryzen 7, 16GB RAM, GPU: AMD ATI Renoir, 512GB SSD + Debian GNU/Linux Bookworm/Sid - Kernel: 5.18

Übermensch

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 498
Re: Mám velký problém s účtem tady na forum
« Odpověď #2 kdy: 24 Července 2010, 09:36:51 »
Na cizích počítačích se raději nepřihlašuj. Nikdy nevíš, zda tam dřímá nějaký keylogger.
^\-(o)_(o)-/^

bestvenca

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 13
Re: Mám velký problém s účtem tady na forum
« Odpověď #3 kdy: 25 Července 2010, 17:02:02 »
Já když se přihlašuji na nějaké své účty na jiném než mém počítači, tak vždy přes anonymní režim prohlížeče (má ho třeba Google Chrome, Firefox a nově už i Opera s IE)

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.