Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Cheese - webkamera  (Přečteno 1188 krát)

Marp

  • Moderátor
  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 2456
  • Moje práce není probudit ovce, ale shromáždit vlky
    • Marek Marp Pszczolka
Cheese - webkamera
« kdy: 15 Března 2012, 06:11:14 »
Zjistil jsem, že přestal fungovat program Cheese - když dám pořídit snímek, proběhne odpočet a nic... veškerá tlačítka v aplikaci neaktivní, v nastavení nic není. Při spuštění v terminálu
Kód: [Vybrat]
marp@marp:~$ cheese

Gtk-WARNING **: Attempting to add a widget with type GtkImage to a GtkToggleButton, but as a GtkBin subclass a GtkToggleButton can only contain one widget at a time; it already contains a widget of type GtkLabel

Gtk-WARNING **: Attempting to add a widget with type GtkImage to a GtkToggleButton, but as a GtkBin subclass a GtkToggleButton can only contain one widget at a time; it already contains a widget of type GtkLabel

Gtk-WARNING **: Attempting to add a widget with type GtkImage to a GtkToggleButton, but as a GtkBin subclass a GtkToggleButton can only contain one widget at a time; it already contains a widget of type GtkLabel

Gtk-WARNING **: Attempting to add a widget with type GtkImage to a GtkButton, but as a GtkBin subclass a GtkButton can only contain one widget at a time; it already contains a widget of type GtkLabel

Gtk-WARNING **: Attempting to add a widget with type GtkGrid to a GtkToggleButton, but as a GtkBin subclass a GtkToggleButton can only contain one widget at a time; it already contains a widget of type GtkLabel

Gtk-WARNING **: Attempting to add a widget with type GtkImage to a GtkButton, but as a GtkBin subclass a GtkButton can only contain one widget at a time; it already contains a widget of type GtkLabel

** CRITICAL **: cheese_main_window_finish_countdown_callback: assertion `self != NULL' failed

Gtk-CRITICAL **: gtk_main_quit: assertion `main_loops != NULL' failed
marp@marp:~$

Při pokusu v aplikaci Výběr systému multimédií > Video > Výchozí vstup při stisku Test spadne systém do přihlašovací obrazovky. Podobný bug, ale v Totemu, kdy při přehrání jakéhokoliv videoformátu taktéž spadne do přihlašovací obrazovky, jsem již zasílal.
Marek *Marp* Pszczolka
--------------------------------------------
Lenovo IdeaPad 5, CPU: 8jádrový AMD Ryzen 7, 16GB RAM, GPU: AMD ATI Renoir, 512GB SSD + Debian GNU/Linux Bookworm/Sid - Kernel: 5.18

pacholik

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 2072
Re:Cheese - webkamera
« Odpověď #1 kdy: 15 Března 2012, 21:28:11 »
https://bugs.launchpad.net/ubuntu/+source/cheese/+bug/942238
workaround tam není, tak to asi můžeš leda tak potvrdit

Jawod

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 11
Re:Cheese - webkamera
« Odpověď #2 kdy: 19 Března 2012, 17:55:04 »
Ahojte,
mne zas nejdu natáčať videá.Hneď ako dám natáčať vypne sa celý program  :o

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.