Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: 8.04 - problém s barvami při streamingu v Real Playeru  (Přečteno 1775 krát)

samlep

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 3
8.04 - problém s barvami při streamingu v Real Playeru
« kdy: 05 Května 2008, 19:58:08 »
Po delší době opět zdravím s problémem při streamování videa ve formátu .rm v Real Playeru. Nainstaloval jsem si Ubuntu 8.04 HH. Do něj jsem pak přidal Real Player 11 stáhnutý z oficiálního webu výrobce. Když si pustím nějaký on-line streaming, video najede. Je tu ovšem jeden malinký problém. Nefungují správně barvy. Vše je šedo-zeleno-černo-bílé. Jak by se to dalo vyřešit?

sanglar

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 16
Re: 8.04 - problém s barvami při streamingu v Real Playeru
« Odpověď #1 kdy: 07 Července 2008, 16:21:37 »
Podarilo sa to uz niekomu vyriesit? Mam podobny problem, az na to, ze ked som nainstaloval RP11, takto mi to funguje pri vsetkych formatoch a prehravacoch.
Zatial som lama, dlho nou budem, ale raz, raz pride ten cas, ked nebudem davat len blbe otazky, ale niekomu aj pomozem... ...dufam ze co najskor...

afk_cz

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 283
Re: 8.04 - problém s barvami při streamingu v Real Playeru
« Odpověď #2 kdy: 09 Července 2008, 11:00:19 »
ja mel po instalaci real playeru 11 vsechnu do hnedo modra. stejne tak mi zacal blbnout totem. vlc bylo v pohode (aspon myslim). resil jsem to tak, ze jsem otevrel nastaveni real playeru a je tam na video equalizer. tam mas soupatka na jas, kontrast apod. vsechno jsem mel na default (prostredek). musis ale stahnout to prvni 'soupatko' uplne dolu a pak vsichni zase vypadaji normalne. je to nejaky bug v zavislostech.
Ubuntu 8.04 - server, Ubuntu 8.10 a 9.04 desktop, Ubuntu 9.04 a 9.10 laptop :) vsude Ubuntu :))

jirikon

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 1
Re: 8.04 - problém s barvami při streamingu v Real Playeru
« Odpověď #3 kdy: 14 Srpna 2008, 01:08:24 »
Tento problem u me také nastal po instalaci RealPlayeru a špatné barvy byly ve všech přehrávačích.
Smazal jsem .gstreamer.
Otevrel jsem Totem->Preferences->Display->Hue  na minimum, obraz začne být v dobrých barvách.
Otevrel jsem RP11->Preferences->Hardware->Use Xvideo   odškrtnul jsem ho a měly by se barvy také napravit.

Omlouvám se za anglické navádění v menu.

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.