Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Čekání na mezipaměť.  (Přečteno 2668 krát)

fencing

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 2
Čekání na mezipaměť.
« kdy: 20 Prosince 2013, 08:15:16 »
Provozuji Lubuntu na Acer aspire model ZG5 od Mounfielda ( předtím Ubuntu - změnou jsem chtěl vyřešit tento problém) a v režimu přihlášeného uživatele až 80% času stráveného u počítače čekám na mezipaměť. (stejný problém byl i u W.) Hlavně se to týká internetového prohlížeče. V režimu Guest jsem (po letech používání) z hrůzou zjistil, že stroj běží normálně.  TJ tempem jakéhokoliv jiného stroje s normálním HDD. Tak v čem je problém?

ntz_reloaded

  • Lokaj
  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 3735
  • skill :: ur home erly
Re:Čekání na mezipaměť.
« Odpověď #1 kdy: 20 Prosince 2013, 19:37:38 »
delam to nerad, nerad se opakuju a nerad nekoho *vychovavam, ale:

1) prvni prispevek, bez pozdravu, bez kouzelneho slovicka, bez jakychkoliv dalsich slustnostnich frazi, proste jak od nevychovane opicky :)
2) bez jakehokoliv relevantniho vypisu at uz z logu a nebo alespon z logu dane aplikace ..

protoze ale brzo budou vanoce, ukazu Ti lidskou tvar a pokusim se zodpovedet Tvuj dotaz: nevim, nejsem vedma, dokud se nepodivas do logu a nepodelis se s nami o pripadny nalez tak pochybuju, ze nekdo se bude vubec Tvym problemem zabyvat ..

dekuji za pochopeni a zdravim, ntz
tikejte mi, taky Vam tikam ...
song of the day - openSUSE, openindiana, DuckDuckGo
The noise ain't noise anymore, who's to blame, WHO'S TO BLAME ??

fencing

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 2
Re:Čekání na mezipaměť.
« Odpověď #2 kdy: 22 Prosince 2013, 17:52:31 »
 ;) díky za výchovné poučení. Nejsem zdejší a nevím co se zde nosí. Jinde ti za slušnost vynadají a za odpověď vynadají do všeho možného. A taky se za to na nikoho nezlobím.

2) bez jakehokoliv relevantniho vypisu at uz z logu a nebo alespon z logu dane aplikace ..

Nevím co to je a ani to vědět nechci. Zajímala mne případná odpověď pro uživatele.

Díky za snahu a navrhuji téma smazat.

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.