Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: EPG2TXT  (Přečteno 1656 krát)

Kaktus

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 150
EPG2TXT
« kdy: 07 Ledna 2013, 16:34:14 »
Existuje nějaká vychytávka (ideálně v shellu), která je schopna data z EPG uložit do textového souboru? Zadání by například bylo: "Ulož program kanál 5-7 na dny 7.1.-9.1.2013". TV program v EPG, nebo i na internetu je děsně nepřehledný a já vždycky zapomenu, na co se chci koukat (nahrávat to nechci, protože bych se na to nekoukl). V textové variantě bych jednoduše odmazal co nechci a vlastně by mi vznikl program, na co se koukat chci.

beer

  • Host
Re:EPG2TXT
« Odpověď #1 kdy: 07 Ledna 2013, 17:12:58 »
A co ty data stáhnout z programu uloženém na webu?

Pokud trváš na epg, tak mrkni třeba na http://nxtvepg.sourceforge.net/ nebo http://bryars.eu/projects/tv_grab_dvb/, Nezkoušel jsem, poradil google.

Kaktus

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 150
Re:EPG2TXT
« Odpověď #2 kdy: 07 Ledna 2013, 19:51:49 »
Našel jsem si prográmek TVHEADEND, jenomže nevím, jak se do něj dostat, skončím na hlášce
Kód: [Vybrat]
Stránka http://localhost:9981 požaduje uživatelské jméno a heslo se sdělením: „tvheadend“ no a nejde se mi přihlásit. Na síti je rada spustit s parametrem -C, jenomže já to mám udělané ne z repozitářů, ale stažené v home, takže nevím, jako tomu přenastavit heslo. Prosté přepsání konfigurace v /home/.hts/tvheadend nefunguje  :(

JS

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 250
Re:EPG2TXT
« Odpověď #3 kdy: 09 Ledna 2013, 08:45:28 »
Našel jsem si prográmek TVHEADEND, jenomže nevím, jak se do něj dostat, skončím na hlášce
Kód: [Vybrat]
Stránka http://localhost:9981 požaduje uživatelské jméno a heslo se sdělením: „tvheadend“ no a nejde se mi přihlásit. Na síti je rada spustit s parametrem -C, jenomže já to mám udělané ne z repozitářů, ale stažené v home, takže nevím, jako tomu přenastavit heslo. Prosté přepsání konfigurace v /home/.hts/tvheadend nefunguje  :(
S TVheadend jsem se nedavno potykal. Jedna se o TV server. Na desktopu mi fungoval OK, ale zkousel jsem ho na RASPBMC na Raspberry a tam to blbne. Nicmene na tom desktopu se jedna o komfortni sledovaci a nahravaci TV centrum.
Po instalaci se musel spustit v terminalu nejaky jednoduchy prikaz, ktery spustil v terminalu "dosovske" graficke rozhrani pro vytvoreni uzivatele a hesla. Pak uz vse v poho.

Edit: zkus tohle
Kód: [Vybrat]
sudo dpkg-reconfigure tvheadend
« Poslední změna: 09 Ledna 2013, 08:48:12 od JS »

Kaktus

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 150
Re:EPG2TXT
« Odpověď #4 kdy: 09 Ledna 2013, 14:54:12 »
JS:
Nakonec jsem to nainstaloval z deb balíčku a jak říkáš, jedná se o špicový TV server, který umí přehrávat TV, získávat EPG a posílat to do sítě-dokonce to má vlastní řízení přístupu pro více uživatelů. Jenomže... zase z toho nejde nějak jednoduše "grabnout" to EPG (ať už normálně "print" v prohlížeči nebo z nějakého souboru"). Takže stále není vyřešen problém tohoto vlákna - jak vytisknout EPG, ideálně přes shell?

JS

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 250
Re:EPG2TXT
« Odpověď #5 kdy: 09 Ledna 2013, 16:39:11 »
JS:
Nakonec jsem to nainstaloval z deb balíčku a jak říkáš, jedná se o špicový TV server, který umí přehrávat TV, získávat EPG a posílat to do sítě-dokonce to má vlastní řízení přístupu pro více uživatelů. Jenomže... zase z toho nejde nějak jednoduše "grabnout" to EPG (ať už normálně "print" v prohlížeči nebo z nějakého souboru"). Takže stále není vyřešen problém tohoto vlákna - jak vytisknout EPG, ideálně přes shell?
Ano mas pravdu, ale reagoval jsem na post v kterem si zadavatel stezoval ze se do TVheadend nemuze prihlasit. Grabnout EPG jsem nepotreboval tak nevim.
Co me stve ze to nejede na Raspberry. S RASPBMC, ktere ma Tvhedend vestaveny jede jakz takz backend, ale kdyz si na raspi spustim i frontend je to v haji. On i ten backend neni 100% vyladeny a obcas se to kousne. Je to skoda jinak je to fakt super.

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.