Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: instalace hry Mafia přes wine  (Přečteno 9620 krát)

Michal Holubec

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 10
instalace hry Mafia přes wine
« kdy: 03 Prosince 2007, 21:20:46 »
Zdravím a prosím o pomoc...právě jsem si nainstaloval poslední verzi Wine a snažím se skrze něj nainstalovat na své Ubuntu 7.10 amd64 hru Mafia, ale skončím hned u začátku :-( při pokusu spustit přes příkaz instalaci (soubor "MafiaSetup.exe) se na chvíli něco děje (problikne kurzor v terminálu) a po chvilce odskočí na nový (stejný) řádek. Když jsem zkusil nastavit použití virtuálního desktopu při použití Wine tak mi na chvíli problikne a zas zmizí. Nevíte někdo co s tím?

mycz

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 208
  • Lysergic acid diethylamide
Re: instalace hry Mafia přes wine
« Odpověď #1 kdy: 03 Prosince 2007, 22:32:43 »
jestli mas winy tak to nainstaluj tam a pak to zkopci do program files ve wine
Píchali bychom si i vitamín C, kdyby to bylo ilegalní!

Michal Holubec

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 10
Re: instalace hry Mafia přes wine
« Odpověď #2 kdy: 03 Prosince 2007, 23:12:20 »
hm, sice se spustí, ale chce to vložit správný CD-ROM, takže se to zasekne hned na začátku

Michal Holubec

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 10
Re: instalace hry Mafia přes wine
« Odpověď #3 kdy: 03 Prosince 2007, 23:28:48 »
ha, už jsem to rozjel...ale jde to tak příšerně pomalu, že to asi bude nehratelné...anebo to jen někde správně nastavit?

luisah

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 3704
Re: instalace hry Mafia přes wine
« Odpověď #4 kdy: 04 Prosince 2007, 12:53:04 »
Zkus jestli nepomůže v ubuntu 7.10 Aplikace - Wine - Wine configure - a nastavit si např. na win 98 (pokud máš win XP) nebo v ubuntu 7.04 si spusť terminál a zadej winecfg.

Tonik25

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 85
    • Ebook forum
Re: instalace hry Mafia přes wine
« Odpověď #5 kdy: 04 Prosince 2007, 13:42:46 »
nebylo by lepší skusit to přes cedegu?
„Zpětné testování“? A to je co? Pokud se to zkompilovalo, tak je to dobré a pokud to i nabootovalo, je to perfektní.
====================================================================
This is the Linux land. At silent nights you can hear Windows machines rebooting...

Michal Holubec

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 10
Re: instalace hry Mafia přes wine
« Odpověď #6 kdy: 14 Ledna 2008, 19:07:15 »
A kde sehnat cedegu? Zkoušel jsem instalaci podle návodu na linuX-gamers ze skriptu CVS, ale po x-pokusech a spousty hledání na googlu jsem skončil u chyby při kompilaci, s kterou už si nevím rady:

Kód: [Vybrat]
Compiling ...




--------- Error log - file /home/sonikmh/.WineCVS/sources/cvscedega/ErrorLog : ---------
make[1]: Entering directory `/home/sonikmh/.WineCVS/sources/cvscedega/winex/libs/wpp'
make[1]: Nothing to be done for `all'.
make[1]: Leaving directory `/home/sonikmh/.WineCVS/sources/cvscedega/winex/libs/wpp'
make[1]: Entering directory `/home/sonikmh/.WineCVS/sources/cvscedega/winex/port'
gcc -MMD -c  -I. -I. -I../include -I../include  -g -O2 -Wall -fno-keep-static-consts -D__const=const -fno-strict-aliasing -Wa,--execstack -Wdeclaration-after-statement -D__i386__ -D__int8=char -D__int16=short -D__int32=int "-D__int64=long long"  -fPIC -D__WINE__ -D_REENTRANT  -o port.o port.c
/tmp/ccioCo4a.s: Assembler messages:
/tmp/ccioCo4a.s:93: Error: suffix or operands invalid for `push'
/tmp/ccioCo4a.s:96: Error: suffix or operands invalid for `pop'
make[1]: *** [port.o] Error 1
make[1]: Leaving directory `/home/sonikmh/.WineCVS/sources/cvscedega/winex/port'
make: *** [port] Error 2


Error in Make

Try fixing the error based on the output above, and
run the script again, without paramaters (Eg: WineCVS.sh)

Nevíte někdo co s tím??

menganito

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 1728
Re: instalace hry Mafia přes wine
« Odpověď #7 kdy: 14 Ledna 2008, 20:07:50 »
Nechcem ťa odrádzať, ale napoznám nikoho, kto by mal cedegu z CVS, ja osobne som sa pokúšal nainštalovať ju asi 2 mesiace (denne som hľadal, kompiloval, pridával CVS repozitáre, skúsil som snáď všetko), ale nič nepomohlo - nenainštaloval som.
Takže by som si ju na tvojom mieste buď kúpil alebo skúsil nejak poladiť wine...

Michal Holubec

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 10
Re: instalace hry Mafia přes wine
« Odpověď #8 kdy: 15 Ledna 2008, 00:16:28 »
hmm, děkuji za radu :-) dva měsíce na tom opravdu strávit nechci...a nebyla by aspoň rada jak poladit Wine? Sice to přes něj jede, ale tak šíleně pomalu, že je to absolutně nehratelné a nevím co s tím kde ladit.

menganito

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 1728
Re: instalace hry Mafia přes wine
« Odpověď #9 kdy: 15 Ledna 2008, 07:59:37 »
v teremináli zadaj winecfg a tam máš možnosti nastavení: skús zmeniť verziu windows, ako písal luisah, na časti graphics vypni pixel shader, prípadne niečo so zvukom a tiež ponastavuj hru na čo najnižšie deatily a potm prípadne dvíhaj :)

afk_cz

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 283
Re: instalace hry Mafia přes wine
« Odpověď #10 kdy: 15 Ledna 2008, 09:19:51 »
a co mas za grafiku? ja mel pod wine mafii na ATIne s open ovladacema a chodilo to silene pomalu. pak jsem nainstaloval ty jejich catalysty a hru jsem mohl hrat ve 1280x1024 s vysokymi detaily na ati9800se. musel jsem ale nastavit 32bit textury, jinak se rozpadala grafika. ve wine jsem mel win2000 nebo XP, ted nevim. ted mam nvidii 8800gt a jede to nadherne v 1680x1050 s max detaily, akorat narozdil od windows nejde nastavit vyhlazovani v setupu hry :((
Ubuntu 8.04 - server, Ubuntu 8.10 a 9.04 desktop, Ubuntu 9.04 a 9.10 laptop :) vsude Ubuntu :))

jaho

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 86
    • Tvorba internetových stránek a fotografování
Re: instalace hry Mafia přes wine
« Odpověď #11 kdy: 11 Února 2008, 21:09:51 »
PC1: AMD FX-6100 x6 (3,3GHz); 8GB RAM 1600MHz; HDD: 4.5TB + 240GB SSD; Gigabyte Nvidia GT 440 - 1GB;  Ubuntu 13.04 - 64 bit
PC2: AMD FX-6100 x6 (3,3GHz); 8GB RAM 1600MHz; HDD: 2TB + 480GB SSD; Ati HD 6570 - 2GB;  Ubuntu 13.04 - 64 bit
....ono se neříká nadarmo, že ty nejlepší věci jsou zadarmo....

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.