Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Multifunkce HP3390 nebo HP1522n  (Přečteno 1803 krát)

JS

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 250
Multifunkce HP3390 nebo HP1522n
« kdy: 06 Května 2016, 12:09:56 »
Dobry den
Prosím o radu ohledne vyse uvedenych tiskaren. Rozhoduji se mezi nima a nevim jestli pod linuxem funguji.
HP3390
Mame v praci 3392 coz by melo byt stejne jen navic sesivacka a jeden zasobnik. Tiskarna po pripojeni tiskne i s duplexem. Problem je skener. Jednoduche skenovani ho vidi. Po kliknuti na skenuj se roztoci ty kulicky, ale nic se nedeje. V xsane to nic nenaslo. Preinstaloval jsem HPLIP pres ten "run" soubor. Tiskarna opet OK. Jednoduche skenovani se chovalo stejne. Xsane mi nabidlo na vyber ze dvou skeneru (notebook byl jeste v siti tak proto ten druhy), vybral jsem 3350 All in One ale zas nic.

HP1522n
Nemam moznost vyzkouset.

Muzu je mit priblizne za stejnou cenu a ten duplex by me na te 3350 zajimal. Ale pokud nejde skener tak je to k nicemu.
Googlil jsem a nasel jsem ze by snad mely fungovat komplet, ale nevim no. Nechci se spálit a utratit penize za neco co mi nebude fungovat.
Dekuji za jakoukoliv pomoc.






JS

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 250
Re:Multifunkce HP3390 nebo HP1522n
« Odpověď #1 kdy: 09 Května 2016, 11:56:55 »
Tak HP1522 se chova naprosto stejne testovano po siti. Je tu nekdo kdo by mi to pomohl rozjet? Podle HPLIP by to jet melo. Scanner to v Jednoduchem skenovaní vidi, ale kdyz dam Skenovat tak to selze.
Predem dekuji za pomoc.

Václav Sobota

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 222
Re:Multifunkce HP3390 nebo HP1522n
« Odpověď #2 kdy: 09 Května 2016, 16:23:16 »
Zazil jsem na nejkolika multifunkcich (tusim Samsung a snad i HP) ze bylo potreba stisknout hardwarove tlacitko skenovani primo na tom zarizeni a pak teprv doslo k propojeni s jednoduchym skenovanim. Mozna by to mohlo byt tady podobne?

JS

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 250
Re:Multifunkce HP3390 nebo HP1522n
« Odpověď #3 kdy: 11 Května 2016, 16:19:40 »
Tak uz to komunikuje i se scanerem. Musel jsem spustit


Kód: [Vybrat]
sudo hp-setup -i
a nainstalovat i plugin od HP. S tim byl problem ho stahnout z webu tak jsem ho sosnul odjinud a nainstalil rucne.
Pak uz to v jednoduchem skenovani funguje.
Takže vyřešeno.

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.