Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Wine "polosekne" počítač při spuštění hry  (Přečteno 1036 krát)

Magie

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 28
Wine "polosekne" počítač při spuštění hry
« kdy: 16 Května 2010, 19:26:44 »
Kdyz jsem si odstranil 9.10 a nainstaoval 10.04, tak me prestalo fungovat plno her... Kdyz spustim Garry's Mod (Steam), Team Fortress 2 (Steam), GTA: San Andreas (Non-Stem) prez wine, tak na liste nabehne "Spousteni [nazev hry]..." a kdyz se spusti tak nic nezobrazi, jen na liste se zobrazi zalozka se hrou a me se "polosekne" pocitac. tento pojem se da definvat takto: S kurzorem se da hybat, ale pocitac neraguje na stisknuti, zvuk, ktery byl do te doby pusten (Youtube, Rhythmbox) dale bezi do zkonceni videa, pisne nebo alba a pocitac take neraguje na zmacknuti tlacitka na zapnuti/vypnuti, ale raguje na delsi podrzeni a na restart. Na WineHQ se mi to psat nechtelo, protoze nez byhc to prelozil do AJ taky by ubehl tyden a jeste by to nikdo nepochopil. Predem dekuji za odpoved

//Edit: Jeste musim dodat ze na 9.04 a 9.10 vse fungovalo a pri prechodu na 10.04 se mi vsechno zpomalilo, dokonce se i Teeworlds na chvliy zasekne kdyz napr skype onzami ze se nekdo pripojil

//Edit: Kdyz macknu pri poloseknuti CTRL + ALT + sipka doleva (otoceni kostky s plochama) tak mi na chvili zmizne kurzor a pak se zase objevi (to se stany i bez poloseku pri stisknuti techto klaves) => OS Bezi, jenze se ukoncil nejakej vykreslovaci proces

//Edit: Takze na vypnuti tlacitkem uz taky reaguje
« Poslední změna: 18 Května 2010, 15:14:59 od Magie »

Magie

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 28
Re: Wine "polosekne" počítač při spuštění hry
« Odpověď #1 kdy: 24 Května 2010, 19:30:41 »
Prosim...  :'( :'( :'(

jAster_BA

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 4165
  • FEI STU stole my soul, don't have time anymore :/
Re: Wine "polosekne" počítač při spuštění hry
« Odpověď #2 kdy: 24 Května 2010, 22:00:18 »
nebude to ovladacom grafickej karty??
Mám doma všelijaké staré haraburdy ale najviac ma *censored*tie novšie s grafikou ATI/AMD... registered as user #520570

Linuxové počítadlo Automatická kompilácia jadra

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.