Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: EVE online  (Přečteno 2946 krát)

izzy

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 15
EVE online
« kdy: 09 Července 2008, 22:26:10 »
Zdravím, tak sem si řekl že bych zkusil tuhle hru ale nějak ji nemužu rozjet stáhl jsem si verzi pro ubuntu hra se mi stahla nainstalovala. A nic. Zjistil sem konkrétně tady: http://support.eve-online.com/Pages/KB/Article.aspx?id=124 že jsou potřeba nějaky balíky:
Kód: [Vybrat]
Ubuntu/Linspire Dependencies

    * libc6 (>= 2.2.4-4)
    * xlibmesa3 | libgl1
    * python (>= 2.4)
    * python2.4-dbus
    * python-gtk2 (>= 2.6)
    * python-glade2, wget

Jenže né všechny jsem v synapticu našel.
Porádí mi prosím někdo jak tuto hru nainstalovat nejlépe krok po kroku všem budu nesmírně vděčný a předem díky za vaše odpovědi!!

edit: ještě bych chtěl zmínit že mám ubuntu 8.04 a chyba je taková že, dám spustit hru přes aplikace->hry....   Ukáže se mi obrázek eve online a poté černá obrazovka a když hýbnu s myší černá obrazovka zmizí a objeví se plocha a nic se neděje..
« Poslední změna: 10 Července 2008, 00:03:16 od izzy »

CyberDeath

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 115
Re: EVE online
« Odpověď #1 kdy: 10 Července 2008, 10:54:05 »
Zkus si to vyhledat zde http://packages.debian.org/search?keywords=search   nahore v rohu napisez co chces a pak uz si jen vyberes verzi ... ale pozor jde o balicky pro debian ne ubuntu takze je mozne ze ti kazdy ten balicek bude vyzadivat jeste dalsi zavislosti ... navic to asi neni uplne OK reseni :-)
ManjaroBox best linux distribution
Sorry last good ubuntu was 6.06

izzy

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 15
Re: EVE online
« Odpověď #2 kdy: 11 Července 2008, 19:20:27 »
no ja myslim že nejednoduši by bylo vyvětlit mi jak to nainstalovat...

eddieul

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 32
Re: EVE online
« Odpověď #3 kdy: 12 Července 2008, 08:38:46 »
Zdravím, tak sem si řekl že bych zkusil tuhle hru ale nějak ji nemužu rozjet stáhl jsem si verzi pro ubuntu hra se mi stahla nainstalovala. A nic. Zjistil sem konkrétně tady: http://support.eve-online.com/Pages/KB/Article.aspx?id=124 že jsou potřeba nějaky balíky:
Kód: [Vybrat]
Ubuntu/Linspire Dependencies

    * libc6 (>= 2.2.4-4)
    * xlibmesa3 | libgl1
    * python (>= 2.4)
    * python2.4-dbus
    * python-gtk2 (>= 2.6)
    * python-glade2, wget

Jenže né všechny jsem v synapticu našel.
Porádí mi prosím někdo jak tuto hru nainstalovat nejlépe krok po kroku všem budu nesmírně vděčný a předem díky za vaše odpovědi!!

edit: ještě bych chtěl zmínit že mám ubuntu 8.04 a chyba je taková že, dám spustit hru přes aplikace->hry....   Ukáže se mi obrázek eve online a poté černá obrazovka a když hýbnu s myší černá obrazovka zmizí a objeví se plocha a nic se neděje..

Nemas nahodou ATI VGA ?

izzy

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 15
Re: EVE online
« Odpověď #4 kdy: 12 Července 2008, 10:22:39 »
ne ne mám intel GMA :(

CyberDeath

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 115
Re: EVE online
« Odpověď #5 kdy: 12 Července 2008, 16:43:08 »
izzy : nebylo protoze tuhle hru nemam :-) ... to byla jen reakce nato ze ti chybi nejake knihovny tak sem ti postnul odkaz kde by si je molh najit a diky tomu rucne nainstalovat a pote uz by ti mela bezet i ta instalace EVE Online :-)
ManjaroBox best linux distribution
Sorry last good ubuntu was 6.06

eddieul

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 32
Re: EVE online
« Odpověď #6 kdy: 12 Července 2008, 19:31:57 »
ne ne mám intel GMA :(


No i tak si myslím,že ti to dělá vega. Podporovaná je nVidia . Já mám ATI i všechny knihovny a chová se to stejně,jak popisuješ :-(

izzy

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 15
Re: EVE online
« Odpověď #7 kdy: 14 Července 2008, 13:18:46 »
No tak sem se ktěm knihovnám nějak dopracoval a žádná změna

edit:Poradí mi alespoň někdo jak to odinstalovat ať mi to zbytečně místo nezabírá místo.

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.