Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: nefunguje browse c: we wine  (Přečteno 1304 krát)

schula

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 14
nefunguje browse c: we wine
« kdy: 16 Dubna 2010, 17:33:25 »
Zdravim, po prohledani nekolika zahranicnich for koncim tady, pac si proste nevim rady... Kdyz z nabidky aplikace spustim ve wine browse c:, tak mi to hodi error file not found. zkousel jsem prikaz,ktery je pod touto ikonkou schovany spustit v terminalu (je to:
Kód: [Vybrat]
xdg-open $HOME/.wine/dosdevices/c: tak mi to vyhodi mimo jine hlasku ze tento soubor neni asociovan... trosku si stim uz nevim rady, kdyby vas nekoho neco napadlo, budu rad. jsem zacatecnicka lama a jsem proste v koncich...diky predem za jakoukoliv odpoved.

mosqa

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 854
Re: nefunguje browse c: we wine
« Odpověď #1 kdy: 16 Dubna 2010, 18:22:47 »
zisti ci ci ten priecinok existuje > v nautilovy chod do domovskej zlozky [home], zobraz si skryte subory [ctrl+h], a mal by si tam najst priecinok .wine a vnom drive_c
alebo v terminaly$ xdg-open ~/.wine/drive_c/
« Poslední změna: 16 Dubna 2010, 18:25:00 od mosqa »
AMD Athlon X2 4850e; GIGABYTE MA78GM-DS2H; IGP ATI HD3200; 2GB (KIT 2x1GB) DDR2 KINGSTON BOX; WD 6400AAKS; SAMSUNG SpinPoint F1 HD322HJ; SAMSUNG SH-S223F SATA; squeezy

schula

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 14
Re: nefunguje browse c: we wine
« Odpověď #2 kdy: 16 Dubna 2010, 19:39:04 »
ty slozky existuji a v nautilovi se k nim bezproblemu dostanu, problem je v tom kdyz to spoustim pres xdg, tak mi to napise ze soubor neni asociovan... takze trosku nechapu, proc mi to ten wine neotevre.

mosqa

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 854
Re: nefunguje browse c: we wine
« Odpověď #3 kdy: 16 Dubna 2010, 20:10:40 »
ak je problem iba v tomto tak kludne mozes to xdg-open prepisat na nautilus >
Kód: [Vybrat]
nautilus $HOME/.wine/dosdevices/c:a mohol by si sem skopirovat tu chybovu hlasku co ti vypluje terminal
AMD Athlon X2 4850e; GIGABYTE MA78GM-DS2H; IGP ATI HD3200; 2GB (KIT 2x1GB) DDR2 KINGSTON BOX; WD 6400AAKS; SAMSUNG SpinPoint F1 HD322HJ; SAMSUNG SH-S223F SATA; squeezy

Martin Šácha

  • Člen občanského sdružení Ubuntu ČR a placené komunitní podpory
  • Administrátor fóra
  • ******
  • Příspěvků: 5153
Re: nefunguje browse c: we wine
« Odpověď #4 kdy: 16 Dubna 2010, 20:12:04 »
Zkusil jsi wine přeinstalovat?
Mint MATE 64bit / DuckDuckGo.com
Programátoři považují WYSIWYG za špatné u kódu i u žen. Programátor chce "dostat to, co žádá“ – kód tajemný, neodpouštějící, nebezpečný.

schula

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 14
Re: nefunguje browse c: we wine
« Odpověď #5 kdy: 16 Dubna 2010, 20:31:35 »
2 mosqa:
o tom jsem taky premyslel, ale to jsem bral jako posledni moznost, chtel jsem si ty wine nechat tak nejak funkcni v "puvodni podobe"
ta chybova hlaska:
Kód: [Vybrat]
fixme:exec:SHELL_execute flags ignored: 0x00000100
Aplikace nemohla b�t spu�t�na nebo nen� ��dn� aplikace asociov�na s dan�m souborem.
ShellExecuteEx selhal: Success
pokud spustim jako sudo
Kód: [Vybrat]
Warning: unknown mime-type for "/home/schula/.wine/dosdevices/c:" -- using "application/octet-stream"
Error: no "view" mailcap rules found for type "application/octet-stream"
2 sachy: po celkem dlouhym laborovani se mi podarilo nainstalovat woknovou hru, tak bych o ni zase nerad prisel, cehoz se pri preinstalovani wine bojim. jinak pokud bych preci jen odinstalovaval, stacilo by to pres synpatic? (omlouvam se mozna za blby otazky, ale jak jsem psal su v linuxu lama, a dostal jsem se k nemu celkem nedavno)
p.s. verze wine je wine-1.1.42
a mam ubuntu 10.04 beta 2 (bylo to asi moc odvazny jit do beta verze pro lamu, ale co uz...)

mosqa

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 854
Re: nefunguje browse c: we wine
« Odpověď #6 kdy: 16 Dubna 2010, 20:43:30 »
chyba nieje vo wine ale v xdg-open [resp v asociacii otvarania poloziek nautilusom], takze ak by si to len vtom zastupcovi prepisal tak nic nepokazis, ale kedze mas tu betu tak to bude asi tym, mozno tam je daky bug este a snad sa to spravi do finalneho vydania..navyse ak so dostanes do .wine cez nautila tak by to nemalo vadit ze tam ten jeden odkaz nefunguje..
AMD Athlon X2 4850e; GIGABYTE MA78GM-DS2H; IGP ATI HD3200; 2GB (KIT 2x1GB) DDR2 KINGSTON BOX; WD 6400AAKS; SAMSUNG SpinPoint F1 HD322HJ; SAMSUNG SH-S223F SATA; squeezy

schula

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 14
Re: nefunguje browse c: we wine
« Odpověď #7 kdy: 16 Dubna 2010, 21:26:34 »
to je divny, jeste vcera to v poho fungovalo...

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.