Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: problemy s Firefoxem a Gajimem  (Přečteno 1024 krát)

xmario

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 9
problemy s Firefoxem a Gajimem
« kdy: 09 Července 2007, 15:48:12 »
Dobry den,
byl jsem ted 14 dni pryc a kdyz jsem se vratil zjistil jsem, ze mi blbne Gajim, pak i Firefox. Mam Dappera, Firefox 1.5.0.12, Gajim 0.10.1 (GTK+ Version: 2.8.20, PyGTK Version: 2.8.6), system aktualizovany. Bohuzel nevim jestli se zacal podivne chovat az po posledni aktualizaci nebo uz pred ni. Problem ve FF se projevuje tak, ze se mi proste nedari prihlasit na gmail, kdyz uz se to povede tak jsem v chatu offline, nejde mi pohybovat se mezi jednotlivymi slozkami (stitky) - FF se bud sekne nebo spadne nebo nejde odeslat e-mail. E-maily mi nejdou odeslat ani ze seznam.cz (zatuhne), tam se vsak alespon bez problemu prihlasim. Z Firefoxu ve Win vse probiha OK. Dalsi problem mam s Gajimem, ktery pouzivam pro jabber komunikaci. Stale casteji se stava, ze prihlaseni k serveru probehne OK, ale vsechny kontakty mam offline, ostatni me take vidi jako offline prestoze jsem pripojeny. Zpravy odesilat nejdou. Zkousel jsem pak treba Gaim, chvili vsechno v pohode, pak to same chovani. Pritom mam kontakty na tom samem jabber serveru a vse jim jede dobre. Zkousel jsem preinstalovat Firefox i Gajim, nepomohlo to. Nenapada vas prosim nekoho jak se z toho vyhrabat?
Diky moc za odpovedi.
Mario

xmario

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 9
problemy s Firefoxem a Gajimem
« Odpověď #1 kdy: 09 Července 2007, 21:51:02 »
Jo, jeste jsem zapomnel: pri odesilani nekterych formularu pomoci tlacitka submit se misto odeslani formulare vyvola dialog pro stazeni zdrojoveho kodu (treba pri pokusu o editaci predchoziho prispevku se mi nepovedlo odeslat editovany text, proto to pisi jako reakci; naopak tento prispevek se mi editovat podarilo). Tohle se taky jeste pred tydnem nestavalo. Co me mate, ze treba v Konqueroru nebo Mozille ty formulare taky neodeslu, dlouho to nacita a pak zase bila stranka nebo se nestane vubec nic. Dik za rady, mejte se.
Mario

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.