Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Nastavení Flash player (povolení/odmítnutí)  (Přečteno 11084 krát)

michalerben

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 3
Nastavení Flash player (povolení/odmítnutí)
« kdy: 08 Února 2012, 23:31:37 »
Nějakou chvíli už hledám všude možně řešení mého problému s flash playerem. Doufám, že právě zde mi někdo dokáže pomoci.
Mam notebook HP ProBook 4525s a celkem nově instalované Ubuntu 11.10.
Můj problém se nachází v tom, když navštívím webovou stránku(omegle.com  ustream.com, nebo video chat na facebooku... atd), kde je možnost třeba používání webkamery, nebo mikrofonu. Normálně se vám objeví tabulka v základu s možností povolit odmítnou. Jenomže, tato tabulka nereaguje na klikání myši. Když se po ní posouváte pomocí tabulátoru, můžete se dostat i k dalšímu nastavení, které obsahuje. Ale zase nic nelze potvrdit. Nemáte s tímhle někdo zkušenost prosím?

jAster_BA

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 4165
  • FEI STU stole my soul, don't have time anymore :/
Re:Nastavení Flash player (povolení/odmítnutí)
« Odpověď #1 kdy: 09 Února 2012, 00:18:43 »
Nějakou chvíli už hledám všude možně řešení mého problému s flash playerem. Doufám, že právě zde mi někdo dokáže pomoci.
Mam notebook HP ProBook 4525s a celkem nově instalované Ubuntu 11.10.
Můj problém se nachází v tom, když navštívím webovou stránku(omegle.com  ustream.com, nebo video chat na facebooku... atd), kde je možnost třeba používání webkamery, nebo mikrofonu. Normálně se vám objeví tabulka v základu s možností povolit odmítnou. Jenomže, tato tabulka nereaguje na klikání myši. Když se po ní posouváte pomocí tabulátoru, můžete se dostat i k dalšímu nastavení, které obsahuje. Ale zase nic nelze potvrdit. Nemáte s tímhle někdo zkušenost prosím?
Akú máš verziu systému(64bit? 32bit?)? Mne to ide...
Mám doma všelijaké staré haraburdy ale najviac ma *censored*tie novšie s grafikou ATI/AMD... registered as user #520570

Linuxové počítadlo Automatická kompilácia jadra

michalerben

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 3
Re:Nastavení Flash player (povolení/odmítnutí)
« Odpověď #2 kdy: 09 Února 2012, 01:03:20 »
Nějakou chvíli..
Akú máš verziu systému(64bit? 32bit?)? Mne to ide...

Mam 64bit. Právě, že jsem nenašel nikoho jiného se stejnou chybou. :)

senozaty

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 31
Re:Nastavení Flash player (povolení/odmítnutí)
« Odpověď #3 kdy: 13 Února 2012, 03:46:02 »
já mám ten samej problém, jen sem to dříve nezjistil protože sem používal kameru pouze ve skype. Mám 32bit.
Naprostej začátečník mám Linux týden a nerozumim plno názvům a věcem:D tak se dopředu omlouvám.
Ubuntu 10.10, GNOME 2.32.0 časem až zjistim co je ještě důležité,a jak to zjistim, sem hodim další popis PC.

Rover623

Re:Nastavení Flash player (povolení/odmítnutí)
« Odpověď #4 kdy: 13 Února 2012, 11:10:13 »
Kupodivu to 64bit verze nedělá, ta pro změnu dělá jiné nepěkné věci

senozaty

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 31
Re:Nastavení Flash player (povolení/odmítnutí)
« Odpověď #5 kdy: 13 Února 2012, 11:34:13 »
kdo má lék?
Naprostej začátečník mám Linux týden a nerozumim plno názvům a věcem:D tak se dopředu omlouvám.
Ubuntu 10.10, GNOME 2.32.0 časem až zjistim co je ještě důležité,a jak to zjistim, sem hodim další popis PC.

donjirka

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 108
  • Žiješ jen jednou!
    • Blog
Re:Nastavení Flash player (povolení/odmítnutí)
« Odpověď #6 kdy: 14 Února 2012, 20:21:25 »
Není to sice uplně dobrý nápad, ale určitě to nepoužívaš denně takže by to taková otrava být nemusela. Napadá mě to že můžeš v nastevení flashe vždy před otevřením stránky primárně povolit požadavky na spuštění kamery a pod. a po ukončení to zas zakázat. Mám na mysli globální nastavení flashe v rolovacím menu system->preference->adobe...
« Poslední změna: 14 Února 2012, 20:23:43 od donjirka »

senozaty

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 31
Re:Nastavení Flash player (povolení/odmítnutí)
« Odpověď #7 kdy: 14 Února 2012, 20:29:34 »
no tak teď nevim kde přesně myslíš. jdu zkoumati.
Naprostej začátečník mám Linux týden a nerozumim plno názvům a věcem:D tak se dopředu omlouvám.
Ubuntu 10.10, GNOME 2.32.0 časem až zjistim co je ještě důležité,a jak to zjistim, sem hodim další popis PC.

erumoico

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 203
Re:Nastavení Flash player (povolení/odmítnutí)
« Odpověď #8 kdy: 14 Února 2012, 20:30:52 »
Napadá mě použít Flashblock (balík xul-ext-flashblock) nebo NoScript (balík xul-ext-noscript), ale netuším zda-li to bude co chceš.
NB: ASUS EeePC 900A - Intel Atom N270, 1GB RAM; Debian GNU/Linux wheezy/sid, grafické prostředí KDE 4.6.5

lukpospi

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 7

senozaty

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 31
Re:Nastavení Flash player (povolení/odmítnutí)
« Odpověď #10 kdy: 14 Února 2012, 21:02:38 »
Takže vzřešeno Adobe Flash Player -> Kamera a mikrofon -> Nastavení podle Webu -> a tam povolit dané stránky. Nicméně přiznavám že nevím jestli to není i tím že jsem to povolil i v NoScriptu.
Naprostej začátečník mám Linux týden a nerozumim plno názvům a věcem:D tak se dopředu omlouvám.
Ubuntu 10.10, GNOME 2.32.0 časem až zjistim co je ještě důležité,a jak to zjistim, sem hodim další popis PC.

donjirka

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 108
  • Žiješ jen jednou!
    • Blog
Re:Nastavení Flash player (povolení/odmítnutí)
« Odpověď #11 kdy: 14 Února 2012, 21:21:42 »
Ano, přesně tak jsem to myslel.

senozaty

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 31
Re:Nastavení Flash player (povolení/odmítnutí)
« Odpověď #12 kdy: 14 Února 2012, 23:29:20 »
teď jen zda to funguje i u 64 bit. verze.
Naprostej začátečník mám Linux týden a nerozumim plno názvům a věcem:D tak se dopředu omlouvám.
Ubuntu 10.10, GNOME 2.32.0 časem až zjistim co je ještě důležité,a jak to zjistim, sem hodim další popis PC.

senozaty

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 31
Re:Nastavení Flash player (povolení/odmítnutí)
« Odpověď #13 kdy: 15 Února 2012, 20:56:24 »
no jenže mi zase přestala fungovat ve skype :-( chjo:D Ubuntu mi v ledasčem začíná připomínat Forda:D Občas mě *censored*, ale nedám na něj dopustit:D
Naprostej začátečník mám Linux týden a nerozumim plno názvům a věcem:D tak se dopředu omlouvám.
Ubuntu 10.10, GNOME 2.32.0 časem až zjistim co je ještě důležité,a jak to zjistim, sem hodim další popis PC.

michalerben

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 3
Re:Nastavení Flash player (povolení/odmítnutí)
« Odpověď #14 kdy: 23 Února 2012, 08:00:26 »
Tak jsem to prozkoušel na 64bit. Nastavení Flash player pří v pc (cestou "Adobe Flash Player -> Kamera a mikrofon -> Nastavení podle Webu ->") jsem zkoušel již před napsáním dotazu. Takže to mi z nějakého důvodu nefunguje. Ale adresa na web adobe pro nastavení (http://www.macromedia.com/support/documentation/en/flashplayer/help/settings_manager06.html) asi zafungovala perfektně. Takže nic dál jsem neinstaloval, jen ty dané weby zde znovu povolil a vypadá, že to běží. Tak děkuji. 

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.