Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Linux pro IBM Thinkpad 760XL  (Přečteno 28066 krát)

Ventero

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 3538
Re:Linux pro IBM Thinkpad 760XL
« Odpověď #75 kdy: 09 Září 2017, 21:30:32 »
Starsi Wary uz neni k sehnani? Myslim, ze poslat Barrymu email, jestli nema nekde starsi verzi nebo jestli by neobohatil drivery pro tvuj notas, nic nezkazi - max se na to vykasle a nic horsiho se nestane. Nebo zkusit hledat jak si obohatit ten Puppy, ktery si rozjel, sam. Ale to uz asi bude slozite ...
Zvuky jsou mantrami a myšlenky moudrostí, prostě proto, že se mohou objevovat ...

Radovan-kocour

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 41
Re:Linux pro IBM Thinkpad 760XL
« Odpověď #76 kdy: 09 Září 2017, 21:40:40 »
Zkusím pohledat někdeto Wary někde starší, teď jsem tam nainstaloval to Mandrake 8.02 a to i to rozlišení nějak jsem nastavil, takže se obrazovka normálně zobrazila, dal jsem upgrade na 9,02 tak to aktualizuje zkusím co to udělá. Vy myslíte že můžu Barrymu Kaulerovi napsat? Já nevím ani kde.

Radovan-kocour

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 41
Re:Linux pro IBM Thinkpad 760XL
« Odpověď #77 kdy: 27 Ledna 2018, 19:55:59 »
Tak jsem našel Puppy Linux 4.00 nejde mě to pozadí nebo jak to nazvat rozšířit na celou obrazovku- vyzkoušel jse všechny ty možné rozlišení displeje a nejde to.

Chci nainstalovat ten puppy linux na HDD ale ke konci mě to jakobi nainstaluje na ten HDD ale ten zaváděč GRUB potom napíše chybu Error 18  >:(

Nevím kde mám chybu Nevím jak mám rozdělit ten HDD jsou tam nějaké možnosti labeltype- nějaké msdos - až loop na HDD chci mít jenom ten puppy linux- nic víc na celém disku
« Poslední změna: 27 Ledna 2018, 19:58:27 od Radovan-kocour »

Radovan-kocour

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 41
Re:Linux pro IBM Thinkpad 760XL
« Odpověď #78 kdy: 27 Ledna 2018, 20:02:59 »
ještě další foto

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.