Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Racer - vypnutí a ovládání z klávesnice  (Přečteno 3359 krát)

mirek

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 45
Racer - vypnutí a ovládání z klávesnice
« kdy: 31 Prosince 2007, 15:05:04 »
Zdravím všechny! Podle wiki jsme nainstaloval racera, hra běhá, ale nejde vypnout - nereaguje na Esc, ani Alt+f4.
Krom toho se mi nedaří přijít na to, jak hru ovládat z klávesnice, nebo ještě líp pomcí gamepadu ...

Řešil jste někdo něco podobného ?
« Poslední změna: 31 Prosince 2007, 15:07:17 od mirek »

samik

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 38
    • Samclick
Re: Racer - vypnutí a ovládání z klávesnice
« Odpověď #1 kdy: 06 Ledna 2008, 11:47:07 »
dělá mi to to stejné, ale řešení neznám..

Robotics

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 251
    • nicmocweb
Re: Racer - vypnutí a ovládání z klávesnice
« Odpověď #2 kdy: 07 Ledna 2008, 13:08:47 »
Tak sem si stahl beta verzi, abych zkusil volant a ten mi to bohuzel nenaslo  :'(. Navic tam stejne nejsou textury videt protoze se v betaverzi pouzivaji windows data a ty nerozlisuji mezi velkym a malymi pismeny kdez to linux jo, takze to ty textury nenacte. Teda aspon si to myslim.
V ty betaverzi ale uz muzes nastavovat jednotlivy tlačitka, tak to zkus treba ti to ten gamepad veme.. můj volant to nevzalo. A na klavesnici to nejde nastavit  :'(. I kdyz je na starter prirazena klavesa S. Tak ostatni klavesy proste nastavit nejdou  :o
A z tý betaverze se dostanes normalne pres menu --> Exit.

A ted sem nasel ze tu uz nekdo ovladani v Raceru řešil:
Citace
jo mam to,

v subore treba zrusit bodkociarku pred "controls=keyboard.ini" a treba ju dat pred "controls=mouse.ini"

Citace
;
; Main Racer ini file
;
ini
{
  .....
  controls=keyboard.ini
  ;controls=mouse.ini
  .....
}
« Poslední změna: 07 Ledna 2008, 20:14:37 od Robotics »
Ubuntu na PC - Intel Core 2 Duo E6750 2,66GHz | (4MB/1333)MB GIGABYTE P35-DS4 P35 s775, DDR2 | DIMM DDR2 2GB, 800MHz, CL5, (Kit 2x1GB) | GK Point Of View GeForce 8800GTS | WD CAVIAR XL WD4000AAKS 400GB | DVD RW LG Black GSA-H55NR | ZD ZDROJ FX500-A (FORTRON) 500W ATX | Wireless Asus WL-1238G V2

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.