Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Planeshift - help s hrou  (Přečteno 4184 krát)

honorguard

  • Host
Planeshift - help s hrou
« kdy: 29 Ledna 2008, 13:18:42 »
Zdravim,
hele, je mi to docela trapný, ale... nevíte někdo jak udělat tutoriál na planeshift, abych mohl začít hrát?
Mám s tim docela problém :-D. Všechno chápu a zvládám... dám si rozhovor s tou první postavou jak vás za ní pošle ten návod v knize a ta vám řekne ať jdete dál... Tak jsem šel dál a narazil jsem na kovářku...
Ta mi řekne že mě naučí kovat... ale nevim co jí mám odpovědět. Ať jí řeknu cokoliv, tak mi řekne že mi nerozumí...
Poradíte mi někdo pls?
Asi jsem nepochopil princip mluvení s NPC... Ta první postava mi alespoň radila co mám říkat :-(.
Předem děkuji :-D

dumi

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 1152
Re: Planeshift - help s hrou
« Odpověď #1 kdy: 29 Ledna 2008, 14:06:31 »
o prejdení tutorialu je spísaný peknýwalk through. ale pokiaľ s hrou iba začínate, skutočne odporúčam si ho prejsť sám. systém komunikácie v planeshift je vcelku komplikovaný, ale keď sa doňho dostanete zistíte, že je ďaleko hodnotnejšie od niekoho získať informácie (myslím už priamo v hre). ak bude nejaký ďalší problém, dajte vedieť, ja planeshift hrám, tak ak budete potom hľadať parťáka dajte vedieť, mňa to samého tak veľmi nebaví ;).
AMD Sempron 2500+, GF 5200FX, 1,5GB RAM, Ubuntu 8.04

Tomas

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 100
    • The Dark Crusaders shall lead the way to the Lake of the Ancients as the burning Eferias will light the way
Re: Planeshift - help s hrou
« Odpověď #2 kdy: 31 Ledna 2008, 10:51:35 »
Je pravda ze system kominukovania s NPC je trochu svojsky. Nenazvem ho zlym pretoze je stale vo vyvine a moze sa z tohto systemu komunikacie vyklut zaujimave riesenie.PS sme hrali 4 hraci, dokonca sme uvazovali aj nad vytvorenim guildy a prijatim dalsich clenov. Nakoniec nas odradil samotny velmi pomaly vyvoj hry a zdanie ze straca na sile a dychu. Bodaj by som sa mylil. Takze zatial Regnum....Ignis prevails!
Asus F3Tc, AMD Turion64 X2, 3GB RAM, GeForce7300 256MB, HDD 120GB, Wi-fi,BT,1.3M Cam included. Running on Ubuntu 9.04 JJ

honorguard

  • Host
Re: Planeshift - help s hrou
« Odpověď #3 kdy: 31 Ledna 2008, 21:13:14 »
Tak tutorial jsem dodělal. Problém byl v tom že jsem nedokončil rozhovor s první postavou. Takže jsem nevěděl co mám říct té druhé. Ale teď mám jiný problém. hra si mi v herním světě nesnesitelně kouše, takže ji mohu začít hrát až budu mít nové pc a to je v březnu ;-)

dumi

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 1152
Re: Planeshift - help s hrou
« Odpověď #4 kdy: 01 Února 2008, 07:41:18 »
:) aha, ja mám 512 ram a tiež musím (hlavne v Hydlee) dlho čakať na natiahnutie a potom ak sa rozbehnem to seká, ale v iných lokalitách je to celkom fajn.
AMD Sempron 2500+, GF 5200FX, 1,5GB RAM, Ubuntu 8.04

honorguard

  • Host
Re: Planeshift - help s hrou
« Odpověď #5 kdy: 01 Února 2008, 19:55:08 »
:-D. no já mám 256+128, tak nevím čemu se divím :-D

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.