Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Zájemci o kandidaturu do výboru nebo revizní komise sdružení  (Přečteno 15516 krát)

Vojtěch Trefný

  • Příspěvků: 9307
  • Don Quijote
Sdužení sice ještě není založeno, ani jsme nedostali rozhodnutí od MV ČR o registraci sdružení, ale z různých důvodů (převážně organizačních) potřebuje přípravný výbor sdružení znát zájemce o kandidaturu do výboru a revizní komise.
O svém zájmu prosím informujte co možná nejdříve přípravný výbor, a to mailem na vojtech.trefny@gmail.com.
V mailu prosím uveďte i do kterého z orgánů zamýšlíte kandidovat.

Pokud projevíte svůj zájem, není to nijak závazné, stejně tak pokud se do "voleb" přihlásíte až namístě (míněno na ustavující schůzi), tak to není překážkou pro kandidaturu. Prosíme vás ovšem, abyste se přihlásili již nyní a to pouze, pokud svou kandidaturu myslíte vážně - pomůžete tak přípravnému výboru s organizací, děkujeme.

Za přípravný výbor Vojtěch Trefný a Jenda Vančura.

Úmysl kandidovat zatím oznámili:

Vojtěch Trefný - výbor sdružení
Jan Vančura - výbor sdružení
Martin 'mhb' Böhm - výbor sdružení
Václav 'Kingskid' Čermák - výbor sdružení
Filip Dominec - revizní komise
Tomáš 'piškot' Petera
Marek Pszczolka - výbor sdružení
Ondřej Surý - revizní komise
« Poslední změna: 10 Prosince 2007, 11:24:28 od Vojtěch Trefný »

Vojtěch Trefný

  • Příspěvků: 9307
  • Don Quijote
Re: Zájemci o kandidaturu do výboru nebo revizní komise sdružení
« Odpověď #1 kdy: 11 Listopadu 2007, 18:20:01 »
Zájemci se nám nějak moc nehrnou... Škoda.

Dancer

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 106
  • .
Re: Zájemci o kandidaturu do výboru nebo revizní komise sdružení
« Odpověď #2 kdy: 30 Listopadu 2007, 18:51:33 »
Já rád pomůžu a počítám s tím, že se na ustavující schůzi dostavím i s vyplněnou přihláškou, ale že bych se někam tlačil...
Zastávám názor, že člověk by měl děla to co umí a já nejsem ani právník, ani programátor. Ale jak říkám, pokud budu moci s něčím pomoci, tak ruku k dílu přiložím. :)
これはなんですか。 Ubuntu です。

Vojtěch Trefný

  • Příspěvků: 9307
  • Don Quijote
Re: Zájemci o kandidaturu do výboru nebo revizní komise sdružení
« Odpověď #3 kdy: 30 Listopadu 2007, 22:19:00 »
Já rád pomůžu a počítám s tím, že se na ustavující schůzi dostavím i s vyplněnou přihláškou, ale že bych se někam tlačil...
Zastávám názor, že člověk by měl děla to co umí a já nejsem ani právník, ani programátor. Ale jak říkám, pokud budu moci s něčím pomoci, tak ruku k dílu přiložím. :)
Já nejsem ani právník, ani programátor, a přesto se tam cpu :).

Neo

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 344
Re: Zájemci o kandidaturu do výboru nebo revizní komise sdružení
« Odpověď #4 kdy: 05 Prosince 2007, 21:59:03 »
Já se necpu, ale jsem ochoten přiložit ruku k dílu a dělat zástupce BFU. Pokud bude možné se zapojit do něčeho na dálku, mám to opravdu daleko, tak se hlásím.
Ubuntu 17.04.

Vojtěch Trefný

  • Příspěvků: 9307
  • Don Quijote
Re: Zájemci o kandidaturu do výboru nebo revizní komise sdružení
« Odpověď #5 kdy: 09 Prosince 2007, 13:38:57 »
Protože se schůze kvapem blíží, tak bych rád poprosil případné další zájemce, aby se vyjádřili co možná nejrychleji. Stále platí, že se sice můžete přihlásit až přímo na schůzi, ale budete tak jedině komplikovat situaci...
Pokud mi už někdo psal a není v prvním příspěvku uveden jako zájemce, tak ať mi napíše znovu - je možné, že se jeho mail někde cestou ztratil, případně je možné, že jsem na něj prostě zapomněl (taky jsem jenom člověk).

Jenda

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 671
    • http://launchpad.net/people/jenda
Re: Zájemci o kandidaturu do výboru nebo revizní komise sdružení
« Odpověď #6 kdy: 12 Prosince 2007, 19:47:41 »
Myslím, že Neo je velmi rozumný kandidát - kdyby si na výkonný post netroufl, tak alespoň do revisní komise... alespoň by bylo mezi kým volit :D
Navštivte nás na IRC: #ubuntu-cz @ irc.freenode.net
K mání trika a samolepky Ubuntu - případní zájemci nechť se mi ozvou.

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.