Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Klasický styl menu [ VYŘEŠENO ]  (Přečteno 1296 krát)

janjasmin

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 141
Klasický styl menu [ VYŘEŠENO ]
« kdy: 28 Října 2016, 20:08:59 »
dobrý večer, můj dotaz se týká Kde Mate 18
Nevím jestli je to jen u Mate a nebo je to obecně u Kde ale už nejde přepnout menu na klasický styl. Dříve stačilo pravým tl. na menu a kliknout na klasický styl ale teď už tam tahle možnost není a tak se chci zeptat jestli to jde nějak jinak a nebo jestli to už nikdy nepůjde? Dík
« Poslední změna: 29 Října 2016, 08:51:18 od janjasmin »

Marp

  • Moderátor
  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 2456
  • Moje práce není probudit ovce, ale shromáždit vlky
    • Marek Marp Pszczolka
Re:Klasický styl menu
« Odpověď #1 kdy: 28 Října 2016, 22:52:21 »
Tak buď KDE nebo MATE, obojí prostě nejde, jsou to jiná grafická prostředí... Ostatně ani Kde Mate 18 mi vůbec nic neříká, tahle distribuce ani neexistuje a pleteš si zásadní pojmy.
Marek *Marp* Pszczolka
--------------------------------------------
Lenovo IdeaPad 5, CPU: 8jádrový AMD Ryzen 7, 16GB RAM, GPU: AMD ATI Renoir, 512GB SSD + Debian GNU/Linux Bookworm/Sid - Kernel: 5.18

Ventero

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 3546
Re:Klasický styl menu
« Odpověď #2 kdy: 29 Října 2016, 08:00:32 »
Nemyslis Linux Mint 18 ? A ten se v zakladu distribuuje mj v Mate. U KDE si myslim, ze v zakladu neni a musis si ho doinstalovat. Bavime se tu o grafickych nadstavbach a tak nelze mit 2 zaroven.

Nektere aplikace sice potrebuji knihovny z jineho prostredi, ale to se resi splnenim konkretnich zavislosti. Tedy stazenim jen tech potrebnych knihoven pri instalaci ...

Neco si o tom kdyz tak precti, at se muzes dobre zeptat a my ti,muzem zkusit poradit ...
Zvuky jsou mantrami a myšlenky moudrostí, prostě proto, že se mohou objevovat ...

janjasmin

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 141
Re:Klasický styl menu
« Odpověď #3 kdy: 29 Října 2016, 08:29:59 »
Omlouvám se, snad nebude tak zle, ano myslím Mint Kde 18,obojí je od M a už jsem ve věku kdy občas přijde "ten Němec a nějaký ten výraz mi dočasně ukradne"

Ale každopádně děkuji protože jsem zjistil že se da doinstalovat. Dřív jsem to nepotřeboval a tak mě to ani nenapadlo.
« Poslední změna: 29 Října 2016, 08:50:24 od janjasmin »

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.