Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: zkušenosti s Frets On Fire  (Přečteno 48979 krát)

ing. Roubátko

  • Host
Re: zkušenosti s Frets On Fire
« Odpověď #175 kdy: 11 Ledna 2009, 16:15:15 »
to ing. Roubatko: Frets mam jako takove odreagovani. Desne me to ale bavi :). Na normální kytaru hraji asi 24 let, driv v metalove kapele, ted uz spis pro zabavu renesancni blbustky na spanelu. Kdyz to porovnam s tim frets, tak me teda prijde slozitejsi tukat do klavesnice nez to zahrat na doopravdickou kytaru. Je to celkem sranda ;D
wow, 24 let, to jsem teda ještě mlíčňák ;D těch pár let co hraju já oproti tomu nic moc neni, to je možný že mě to taky omrzí:) zatim jsem ale okouzlenej a FOF mě neberou.

kilLeRko0o

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 48
  • Metal 4ever
    • Moja stara stranka :)
Re: zkušenosti s Frets On Fire
« Odpověď #176 kdy: 12 Ledna 2009, 18:52:45 »
ja hram na gitare ties sotva rok :D ale naucil som sa toho dost ... a 24 rokov no pekne tak to uz musis byt manik :D a sola parit bez toho aby si sa pomylyl ni ? .... a co sa tyka FoF uz to ani mna moc nebavi kedze si neviem najst niekoho kto by ma konecne prekonal v nejakej pesnicke ... ak sa nekdo najde co si mysly ze je fakt n1. vo FoF tak dajte vediet dame odvetu :D
Nemôžem si sem dať svoj userbar tak sem nemám čo napísať

Satannas

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 262
Re: zkušenosti s Frets On Fire
« Odpověď #177 kdy: 12 Ledna 2009, 21:13:19 »
No, ze sól sem už nejspíš vypadl. Malmsteen ze mě nikdy nebyl a nejspíš už ani nebude  :D. FOF hraju místo stříleček a tak. Dobré je ale, že v dnešní době už si může člověk i doma nahrávat v nějakém programu jednotlivé stopy a pak si to zmixovat. Celkem se s tím dá vyblbnout.

premet

  • Host
Re: zkušenosti s Frets On Fire
« Odpověď #178 kdy: 15 Ledna 2009, 19:44:46 »
Help, nemůžu zprovoznit Frets on fire  ;D. Na mojí Fidorce 64 bitové, spustím ho a naběhne i bez jakékoliv chyby, ale nenaběhne nabídka jako, že chybí text, jinak pozadí, hudba a vše jede. Zkoušel sem doinstalovat hromadu věcí a nic  :(.

Dík za  pomoc.

« Poslední změna: 15 Ledna 2009, 19:53:34 od Premet »

honorguard

  • Host
Re: zkušenosti s Frets On Fire
« Odpověď #179 kdy: 16 Ledna 2009, 08:41:40 »
Víděl bych to na nějaký problém s pythonem.

premet

  • Host
Re: zkušenosti s Frets On Fire
« Odpověď #180 kdy: 16 Ledna 2009, 10:48:45 »
Ajta Krajta  ;D.

kilLeRko0o

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 48
  • Metal 4ever
    • Moja stara stranka :)
Re: zkušenosti s Frets On Fire
« Odpověď #181 kdy: 17 Ledna 2009, 21:11:53 »
premet ale ved tebe islo frets on fire ne ??  sak si tu bol najlepsi kym som sem nezavítal ja :)
Nemôžem si sem dať svoj userbar tak sem nemám čo napísať

premet

  • Host
Re: zkušenosti s Frets On Fire
« Odpověď #182 kdy: 18 Ledna 2009, 10:34:59 »
Jo šel, ale na Ubuntu a Debianu, teď na Fedoře nejde.

kilLeRko0o

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 48
  • Metal 4ever
    • Moja stara stranka :)
Re: zkušenosti s Frets On Fire
« Odpověď #183 kdy: 18 Ledna 2009, 17:03:56 »
jaj tak to mas total blbe taka hra aby nesla :) :D to je uplne naprd
Nemôžem si sem dať svoj userbar tak sem nemám čo napísať

honorguard

  • Host
Re: zkušenosti s Frets On Fire
« Odpověď #184 kdy: 18 Ledna 2009, 17:56:42 »
32bit nebo 64bit?

premet

  • Host
Re: zkušenosti s Frets On Fire
« Odpověď #185 kdy: 18 Ledna 2009, 18:07:49 »
64 bit, ale prdím na to, nainstaloval sem si Guitar Hero  ;D.

kilLeRko0o

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 48
  • Metal 4ever
    • Moja stara stranka :)
Re: zkušenosti s Frets On Fire
« Odpověď #186 kdy: 18 Ledna 2009, 20:00:25 »
loool to je nice hra :D to parim u kamosa lebo namojom to nerozbehnem bez sekania :D
Nemôžem si sem dať svoj userbar tak sem nemám čo napísať

Elwin

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 1
Re: zkušenosti s Frets On Fire
« Odpověď #187 kdy: 26 Května 2009, 10:45:55 »
Naprosto geniální věc! Jinak jsem si naintaloval MFH mod, a je to perfektní dá se hrát ve dvou (ještě jsem to nezkoušel) a nevim jak se to bude tvářit na 2 zapojený klávesnice  ;) Dájí se tam dát témata z RockBandu i z GH ... vypadá to docela k světu (<a href="http://www.youtube.com/watch?v=yeA3nJHiJZw" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=yeA3nJHiJZw</a>&feature=related). K některým písničkám jsou i lyrics ...

Na Linuxu jsem asi týden :) a už jsem si ho díky tomuhle zamiloval (ikdyž vim že je to i Wokna) ... i když jsem si celou instalaci zmršil když jsem to chtěl cpát na Herona ...

sMteX

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 2
Re: zkušenosti s Frets On Fire
« Odpověď #188 kdy: 29 Června 2009, 17:21:36 »
Zdravim, jsem tady na Frets On Fire nový, hraju ale FoFiX, ale snad to takový problém není...proč jsem zde.....nemohl by mi prosím vás někdo upnout nějakej balíček pomalých songů? stáhnul bych si je sám, ale nemám šajna kterej je a kterej pomalej není...Díky moc  ;D

kolineque

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 1
Re: zkušenosti s Frets On Fire
« Odpověď #189 kdy: 08 Listopadu 2009, 00:01:00 »
Čau lidi, mám problém a už vážně nevím, kam se obrátit. Hledal jsem to všude možně, ale nic kloudnýho jsem neobjevil. De o to, že vůbec netuším, jak spustit hru Fofix :(. Frets on fire je dobrý, ale já bych radší Fofix, už jenom z hlediska měnění vzhledu. Vzhled Frets on Fire mi totiž moc nevyhovuje. Nedal by mi prosím někdo nějakou radu? Rozbalil jsem soubor, ale jak ho spustit je mi záhadou :( Díky za každou radu ;)

ETNyx

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 425
Re: zkušenosti s Frets On Fire
« Odpověď #190 kdy: 29 Listopadu 2009, 20:33:44 »
kolineque: Dneska sem to taky hledal :-)

u mě:
Kód: [Vybrat]
cd ~/games/fofix-3.120/src/
python FoFix.py
jabber: etnyx@jabbim.cz

Michal "The_M" Chlup

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 182
  • Who Dares Wins
Re: zkušenosti s Frets On Fire
« Odpověď #191 kdy: 30 Listopadu 2009, 10:50:55 »
Tý jo, hra jak nic, prostě super! Návykovost - 100%, hratelnost - 100%, zábava - 100% :-D
Neptejte se "Proč bych měl chtít Linux?". Ptejte se "Proč by měl Linux chtít mne?".

Acer Extensa 5230E - Intel Celeron 900 2,2Ghz; 3GB RAM; Intel UMA 4500M; 160GB HDD + 500GB ext. HDD.  Jsem nováček, mějte prosím pochopení pro mé hloupé otázky.

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.