Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Zvlastni pocit :-)  (Přečteno 9148 krát)

3x3cut0r

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 178
Zvlastni pocit :-)
« kdy: 26 Prosince 2006, 19:34:45 »
Lidi, taky mate tak zvlastni, spatnej pocit, kdyz mate tu "skvelou" moznost a jste ve Woknech? Vsichni mi rikaj..."co ti na tom vadi, vzdyt je to skoro to samy, firefox tam mas taky, tak proc se vztekas" ale ja si pripadam uplne hrozne...jako bych byl nekde na poli, byla bourka a ja se nemohl nikde ukrejt...v Linuxu mam oproti tomu strechu nad hlavou, nikdo na me nemuze a sem v klidu...ted me napadlo...z toho by mohla bejt dobra reklama :D
« Poslední změna: 20 Října 2007, 02:16:59 od Anna Taliánová »

mipo

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 77
    • http://www.mipo.us
Zvlastni pocit :)
« Odpověď #1 kdy: 26 Prosince 2006, 19:40:48 »
S tou strechou si mi pripomenu: "Microsoft gives you only windows, Linux gives you entire house!"
MiPo - Zápisník - TV program - Kalos club
HP nx6125 AMD64 - Ubuntu 6.06 32bit

Jakub Lucký

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 3433
    • Jakub Lucký
Zvlastni pocit :)
« Odpověď #2 kdy: 26 Prosince 2006, 19:52:55 »
Citace: mipo
S tou strechou si mi pripomenu: "Microsoft gives you only windows, Linux gives you entire house!"
Jak mi právě namítl kamarád: Linux dává jenom cihly... To já si nemyslím, ale on není linuxák :-D

Often, we can see children breaking windows, but never breaking linux :-D
FAQ-Často kladené otázky   Návody(wiki)     
Jakub@Life:~$ Ubuntu změnilo váš život, přejete si změny uložit?(Y/N)?
Děkujeme, že nekrmíte trolly Blogísek  :wq

romi

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 711
Zvlastni pocit :)
« Odpověď #3 kdy: 26 Prosince 2006, 20:00:19 »
ja sa pod woknami len citom obmedzene.... .. to na co som zvyknuty tam nemam..a ak to chcem, oni chcu za to prachy :)) a instalacia niecoho?? ax..strach a hroza... pod linuxom je nieco naisntalovane hned..tam je to na umretie...zbytocne spomalovanie...otravne okienka... no a win update to je gol ...nic lepsie este nevymysleli :) ked som nainstaloval wokna..tak updaty stiahlo..restart..a potom objavilo dalsie..tak to urobilo 7 krat ...

wokna su hnusny ..obmedzeny ..system.. mal by som ho pouzivat (kedze ho mam legalny) ..ale nechcem...a nikdy nebudem (poyzivam ho len pod vmware...ak nejaka apps mi pod linuxom chyba.a koli active directory) ..ale inak...linux je pouzitelny uplne na vsetko :)
randy [HP nc6320 -- Ubuntu Gutsy Gibbon with KDE]
== linuxove minimum ==

TIBOR

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 6529
  • Som uzivatel linuxovej distribucie, som linuxak?
Zvlastni pocit :)
« Odpověď #4 kdy: 27 Prosince 2006, 17:59:18 »
Ja sa cudujem takymto prispevkom ved win. a lin. su rovnocenne OS a kazdy ma svoje muchy aj vyhody. Ja osobne nemam problem pracovat pod oboma systemami.

P.s. samozrejme nikomu neberiem jeho nazor. :-)
HP Laptop 17-ca1xxx Ubuntu Mate 22.04 FF 64bit.
Asus X751LB-TY014H Ubuntu Mate 20.04.1 FF 64bit.
Linus, Lajnas, Línus, Luínus, Lajnus a je mi naozaj jedno, ako ľudia vyslovujú moje meno. Ale "Linux" je vždy "Linux". LINUS TORVALDS, tvorca Linuxového jadra.(V dokumente Revolution OS)

donny

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 1861
Zvlastni pocit :)
« Odpověď #5 kdy: 28 Prosince 2006, 01:00:13 »
ja zacinam trapne zjistovat, ze prikaz ls ve Windowsim prikazovym radku skutecne nefunguje... Uz jsem to zkousel hodnekrat, ale porad nic...
archlinux @ i7-6700/GTX1080 8G/32G DDR4/.5TB NVMe/WD RED 3TB | Raspbian 8 @ Raspberry Pi
Ever tried. Ever failed. No matter. Try again. Fail again. Fail better!

FrantaB

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 190
Zvlastni pocit :)
« Odpověď #6 kdy: 28 Prosince 2006, 11:19:23 »
V ubuntu se cítím velice dobře. Někdy beznadějně (jsem začátečník). Ve Win se cítím lépe protože mám ten systém osahaný a znám kde a co a jak. V linuxu se cítím lépe protože mi to prostředí prostě přirostlo k srdci. Suma sumárum se cítím v obou takřka stejně. Linux mi ale dává lepší požitek při práci a jsem v něm stále častěji. Vlastně už jsem skoro jen v tomto OS.
Notebook HP ProBook 4530s, OS LINUX Ubuntu/Mint, Core i5, RAM 6GB, ATI Radeon HD 6400M

romi

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 711
Zvlastni pocit :)
« Odpověď #7 kdy: 28 Prosince 2006, 11:53:18 »
Citace: donny
ja zacinam trapne zjistovat, ze prikaz ls ve Windowsim prikazovym radku skutecne nefunguje... Uz jsem to zkousel hodnekrat, ale porad nic...
no jo ... lebo tam funguje dir ..

ale isto tam nepojde dirhw, dirusb, dirpci,... hehe
randy [HP nc6320 -- Ubuntu Gutsy Gibbon with KDE]
== linuxove minimum ==

Tomáš Pikálek

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 1859
    • Tomáš Pikálek
Zvlastni pocit :)
« Odpověď #8 kdy: 28 Prosince 2006, 12:56:05 »
Na Windows by se nejvíc hodil příkaz:
sudo dd if=c:/windows/dev/zero of=c:/
:-)

Kamil Páral

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 1026
    • http://ripper.profitux.cz
Zvlastni pocit :)
« Odpověď #9 kdy: 28 Prosince 2006, 13:19:17 »
je to pravda, po par mesicich v ubuntu me ve windows chyta krec do ruky. nejsou virtualni plochy, neda se pohybovat oknem alt+mys, proste musim hybat mysi 5x vic abych udelal to co potrebuju. jsem rad ze uz tam nejsem.
Ubuntu Wiki - spousta návodů a rad
Jabber - ICQ je mrtvý, nebuď ovce a pojď s dobou
Esmska - program pro posílání sms z Internetu

Ondřej Trhoň

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 441
    • http://www.trhon.cz
Zvlastni pocit :)
« Odpověď #10 kdy: 30 Prosince 2006, 12:41:17 »
hrozný je to že ve windows musí bejt člověk strašně opatrnej, vir, spyware a já nevim co ještě. Ale v Linuxu se nemusím bát.

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.