Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: nefunkční start writeru v LibreOffice z PPA v lubuntu  (Přečteno 1018 krát)

HonzaD

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 524
    • VoIP a internetová komunikace
nefunkční start writeru v LibreOffice z PPA v lubuntu
« kdy: 09 Října 2017, 20:39:27 »
Program sám chybu nenapíše, při zpuštění z programu takto:
lowriter

(soffice:8938): Gtk-WARNING **: Theme parsing error: gtk-widgets.css:23:18: not a number

(soffice:8938): Gtk-WARNING **: Theme parsing error: gtk-widgets.css:23:18: Expected a string.

(soffice:8938): Gtk-WARNING **: Theme parsing error: gtk-widgets.css:815:10: not a number

(soffice:8938): Gtk-WARNING **: Theme parsing error: gtk-widgets.css:815:24: Using Pango syntax for the font: style property is deprecated; please use CSS syntax

(soffice:8938): Gtk-WARNING **: Theme parsing error: gtk-widgets.css:1953:14: not a number

(soffice:8938): Gtk-WARNING **: Theme parsing error: gtk-widgets.css:1953:14: Expected a string.

(soffice:8938): Gtk-WARNING **: Theme parsing error: nautilus.css:50:71: Using one color stop with linear-gradient() is deprecated.

(soffice:8938): Gtk-WARNING **: Theme parsing error: nautilus.css:51:71: Using one color stop with linear-gradient() is deprecated.

(soffice:8938): Gtk-WARNING **: Theme parsing error: gtk-lubuntu.css:252:14: not a number

(soffice:8938): Gtk-WARNING **: Theme parsing error: gtk-lubuntu.css:252:14: Expected a string.

Zkoušel jsem vypnout javu a změnit verzi (mám oracle 7 a 8) a nepomohlo.  v domění že jde o tento bug a mohlo by to pomoct: https://bugs.launchpad.net/bugs/1716707
Neumím moc en.

Zkoušel jsem dát i verzi z repozitáře místo PPA, ale v nabídce menu chyběl writer a spustit nešel.

Prosím o radu případně návod pro blbý..
Calc nebo jiné části Libre Fungují, nejde jen writer...

HonzaD

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 524
    • VoIP a internetová komunikace
Re:nefunkční start writeru v LibreOffice z PPA v lubuntu
« Odpověď #1 kdy: 09 Října 2017, 21:09:21 »
Zkusil jsme úplné odstranění všeho co jsem našel že souvisí s libreoffice :)
A zkusil restart a znovu instal.. tak uvidíme..
Dělám to v synapticu protože s apt neumím pořádně pracovat a -h a man byla taková nedostatečná.. .)

HonzaD

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 524
    • VoIP a internetová komunikace
Re:nefunkční start writeru v LibreOffice z PPA v lubuntu
« Odpověď #2 kdy: 09 Října 2017, 21:21:49 »
Pomohlo, verze z repa funguje..

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.