Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: instalace Ubuntu Edgy Eft (64 bit) - Out of range  (Přečteno 1018 krát)

fL@Sh

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 1
instalace Ubuntu Edgy Eft (64 bit) - Out of range
« kdy: 31 Března 2007, 00:53:15 »
ahoj, tak jsem si stahl a vypalil instalacku Ubuntu Edgy Eft pro 64 bit - muj prvni Linux :-) , vsude jsem cetl, jak jsou instalace a spousteni jednoduche, ale ejhle kdyz mi nabehne nabidka a dam spustit, tak naskoci logo Ubuntu a po nacteni "prouzku" obrazovka zcerna a vypne se monitor a naskoci na nem hlaska out of range, tzn. jako by do nej grafika cpala nejake nesmysly co nemuze zobrazit ci co... otazka zni, co s tim? (zkousel jsem ruzne graficke safe mody, ruzna rozliseni, ale nic nepomohlo..) mohlo by pomoct treba zkusit 32bit verzi?

rad bych zkusil jako prvni system nejake *buntu, jinou distribuci se mi moc zkouset nechce..

jinak grafiku mam Nvidia GeForce 6600LE od MSI do PCI-EX, CPU athlon 3000+ (64bit)
« Poslední změna: 13 Ledna 2008, 00:14:44 od Anna Taliánová »

vadimo

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 891
    • Linux Tips & How to
instalace Ubuntu EE (64 bit) - Out of range
« Odpověď #1 kdy: 01 Dubna 2007, 10:49:18 »
Myslím, že 32 bit možeš kludne skúsiť. A ak si v Linuxe nový, tak by to mala byt pre teba jasná voľba. V tomto fóre sa riešilo MNOHO podobných ak nie rovnakých situácií. Vyzbroj sa dávkou trpezlivosti a skús pomocou vyhladávania nájsť potom aj odpoved na tvoj problém.
« Poslední změna: 13 Ledna 2008, 00:13:34 od Anna Taliánová »
Asus A6M - Ubuntu 7.10
Asus wl500b
IPBOX 200 - na ceste

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.