Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Nejde kopírovat složky?  (Přečteno 2967 krát)

Rellik

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 129
    • dv-foto
Nejde kopírovat složky?
« kdy: 18 Června 2017, 18:25:39 »
Zdravím vespolek. Může mi někdo říct, proč nejde kopírovat složky z jednoho umístění do druhého? Chtěl jsem z disku zkopírovat složku s písničkami na flešku. Otevřel jsem dolphin, rozdělil okno na dvě umístění a přetáhl složku z disku na flešku s tím že chci kopírovat. Skočila na mě hláška, že byl očekáván soubor  ale jedná se o adresář... Je to opět nějaký bug? Jestli ano tak ubuntu (kubuntu) se mi začíná nelíbit čímdál víc... :( )
Jedná se o systém ve verzi Kubuntu 16.04.2
Není nic co by nebylo možné, stačí jen najít tu správnou cestu.

PC: i5-10400, 12Gb DDR4, Mainboard Asus B560-PLUS, GK Asus GT730, HDD ADATA SX6000 M.2 PCIe NVMe 256GB (systém)+ SSD Crucial 128Gb  + HDD Seagate Barracuda 1Tb (data).

juwa2

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 4935
Re:Nejde kopírovat složky?
« Odpověď #1 kdy: 18 Června 2017, 19:50:29 »
A co takhle ctrl+C >>  ctrl+V ??

Rellik

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 129
    • dv-foto
Re:Nejde kopírovat složky?
« Odpověď #2 kdy: 18 Června 2017, 19:53:13 »
To vím taky. Proč to ale nejde přesunout (přetáhnout) normálně když to vždy a všude šlo? Poslední dobou je těch chyb čímdál víc co zjišťuju... :(
Není nic co by nebylo možné, stačí jen najít tu správnou cestu.

PC: i5-10400, 12Gb DDR4, Mainboard Asus B560-PLUS, GK Asus GT730, HDD ADATA SX6000 M.2 PCIe NVMe 256GB (systém)+ SSD Crucial 128Gb  + HDD Seagate Barracuda 1Tb (data).

juwa2

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 4935
Re:Nejde kopírovat složky?
« Odpověď #3 kdy: 18 Června 2017, 20:56:27 »
To vím taky. Proč to ale nejde přesunout (přetáhnout) normálně když to vždy a všude šlo? Poslední dobou je těch chyb čímdál víc co zjišťuju... :(
Nadáváním to nespravíš, navíc ten systém je zdarma - ale můžeš přiložit ruku k dílu - každý je vítán. Předem díky.

theadoua

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 127
  • The quieter you become the more you are able to ..
Re:Nejde kopírovat složky?
« Odpověď #4 kdy: 18 Června 2017, 21:40:00 »
Kód: [Vybrat]
Nadáváním to nespravíš, navíc ten systém je zdarma - ale můžeš přiložit ruku k dílu - každý je vítán. Předem díky.
Tak to Debian, Arch a milion inych je taky zdarma.. to je co za odpoved?

Rellik: dam ti dobru radu, vyser sa na ubuntu. :) chod von do prirody, skoc kludne do debianu, alebo aj Manjaro deepin je krasny system, moznosti je neurekom. Urcite nestracaj cas pri Ubuntu. Ja uz len cakam, kedy to kupi Microsoft :)
Ak by si chcel stale kostru ubuntu, skoc po Zorin OS, krasny rychly system. Ja bezim Kali Linux, najnovsia verzia je uz stabilna a schopna sluzit ako main desktop, som velmi spokojny a zaroven mam po ruke vsetky sietove nastroje. Pre viac info skoc na distrowatch.com a najdi si distribuciu ktora sa ti paci.

Este raz, vyser sa na Ubuntu. Vrat sa na stare Ubuntu, alebo ho daj prec, pretoze problemov sa nezbavis. Canonical plieska jedno vydanie za druhym bez zmyslu a nestiha riesit veci.  + ma nefunkcny software center uz asi od kedy som spoznal Ubuntu, to uz je vela rokov xD + davaju mu debilne mena

este:
Kód: [Vybrat]
Nadáváním to nespravíšNespozoroval som jednu jedinu nadavku zo strany Rellika, neviem ci spatne vidim, alebo nadavky neznam..
« Poslední změna: 18 Června 2017, 21:42:43 od theadoua »

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.