Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Problém se synchronizací iPodu s iTunes či jinou aplikací  (Přečteno 1110 krát)

Birdik

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 2
Zdravím, mám problém se synchronizací iPodu. Když se mi podařilo nainstalovat iTunes 10 a připojil jsem iPod, tak to na mě vyplivlo: ''PRÁVĚ JSTE PŘIPOJILI DIGITÁLNÍ HUDEBNÍ PŘEHRÁVAČ. ZVOLTE, KTERÁ APLIKACE SE MÁ SPUSTIT'' a média typu přenosný zvukový přehrávač nejdou otevřít v iTunes. Když jsem hledal ''další aplikace'' tak mi to prostě nenabízí otevření iPodu v iTunes. Za windowsu se ten iPod automaticky sesynchronizoval s iTunes. Ale tu prostě vůbec. Tak jsem zkusil Rhythmbox. Ten to načetl, dokonce i sesynchronizoval, ale ve výsledku stejně prd. V iPodu zůstaly furt ty staré soubory po ''úspěšném dokončení synchronizace''. Nevíte, co s tím? Už mě to dost deptá.  :-\

Marp

  • Moderátor
  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 2456
  • Moje práce není probudit ovce, ale shromáždit vlky
    • Marek Marp Pszczolka
Re:Problém se synchronizací iPodu s iTunes či jinou aplikací
« Odpověď #1 kdy: 21 Ledna 2015, 09:27:52 »
Bohužel, tohle je věc, která v Linuxu nefunguje, snad jen částečně... taky mám iPhone a když chci do něj dostat muziku, musím s fleškou ke kámošovi, co má MacBooka. Dříve, v dualbootu Win7 + Ubuntu, jsem používal čistý iTunes pro Windows. Nyní už mám pár let jen Linux. Apple prostě iiTunes pro Linux nevydá a je nutno se s tím smířit.
Dřívější verze iPodu a iPhone (do verze 4 - 4S už ne!) fungovaly docela fajn s aplikací gtkpod, ale teď už ne...
Marek *Marp* Pszczolka
--------------------------------------------
Lenovo IdeaPad 5, CPU: 8jádrový AMD Ryzen 7, 16GB RAM, GPU: AMD ATI Renoir, 512GB SSD + Debian GNU/Linux Bookworm/Sid - Kernel: 5.18

Birdik

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 2
Re:Problém se synchronizací iPodu s iTunes či jinou aplikací
« Odpověď #2 kdy: 22 Ledna 2015, 20:42:44 »
Jasný, chápu :/ Jinak mám starší model iPodu.. iPod nano 6gen. Jelo by to v tom gtkpod?

Marp

  • Moderátor
  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 2456
  • Moje práce není probudit ovce, ale shromáždit vlky
    • Marek Marp Pszczolka
Re:Problém se synchronizací iPodu s iTunes či jinou aplikací
« Odpověď #3 kdy: 23 Ledna 2015, 08:34:58 »
Teď z hlavy nevím, páč jsem gtkpod smazal. Ale normálně si to nainstaluj a vyzkoušej. Je to malá apka.
Marek *Marp* Pszczolka
--------------------------------------------
Lenovo IdeaPad 5, CPU: 8jádrový AMD Ryzen 7, 16GB RAM, GPU: AMD ATI Renoir, 512GB SSD + Debian GNU/Linux Bookworm/Sid - Kernel: 5.18

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.