Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: pro evolution soccer 2010  (Přečteno 5244 krát)

ZikMAMON

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 63
pro evolution soccer 2010
« kdy: 14 Prosince 2009, 22:18:59 »
Mám ubuntu 9.10 a stáhl jsem hru pes 2010. Proběhla instalace pod wine a hra se nainstalovala. Ale hra nejde spustit. Spustí se i setup menu, ale hra ne... Někdo nějaký nápad?

NoWin

  • Host
Re: pro evolution soccer 2010
« Odpověď #1 kdy: 14 Prosince 2009, 22:49:41 »
UTFG

ZikMAMON

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 63
Re: pro evolution soccer 2010
« Odpověď #2 kdy: 16 Prosince 2009, 20:18:03 »
jsem docela začátečník... nějaký bližší vysvětlení?

ZikMAMON

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 63
Re: pro evolution soccer 2010
« Odpověď #3 kdy: 17 Prosince 2009, 22:05:07 »
dělej pošli to sem ne. Jsem lama co neumí hledat na googlu. Dobře jsem, ale alespoň jsem normální člověk a umím své názory zformulovat do vět... papa

NoWin

  • Host
Re: pro evolution soccer 2010
« Odpověď #4 kdy: 17 Prosince 2009, 22:15:51 »
dělej pošli to sem ne [NEMUSÍM, navíc se neumíš slušně chovat, takže tůdle!]. Jsem lama co neumí hledat na googlu [Tak se to nauč, já to taky neuměl]. Dobře jsem, ale alespoň jsem normální člověk [O tom pochybuju] a umím své názory zformulovat do vět... papa [Use The Fuckin' Google není věta?]

ZikMAMON

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 63
Re: pro evolution soccer 2010
« Odpověď #5 kdy: 17 Prosince 2009, 22:49:27 »
Jsi fakt machr :-D Promiň že žiju. Doteď jsem si myslel, že tohle fórum mi vždycky poradí. Ale na blba narazíš holt všude...

NoWin

  • Host
Re: pro evolution soccer 2010
« Odpověď #6 kdy: 17 Prosince 2009, 23:01:55 »
Jsi fakt machr :-D Promiň že žiju. Doteď jsem si myslel, že tohle fórum mi vždycky poradí. Ale na blba narazíš holt všude...
Synku, rád pomáhám ostatním, jenže musím vidět, že se ten někdo snaží, což u Tebe nevidím. Nejsem Tvoje máma, abych Tě vodil jak malýho parchanta za ručičku. A co to "Dělej, pošli to sem"? Žádný dělej, ani jiný rozkazy na mne neplatěj, uvědom si, že se tady snažím radit ZADARMO. Dostatečně zaplať (300kč/hod na ruku) a já dělat budu jak budeš pískat, ale s tímhle na mě nechoď! Chováš se jak malej, rozmazlenej jedináček pln mindráků z bytu 2+1!
Je snad kurva těžký napsat do Googlu pro evolution soccer 2010 ubuntu nebo pro evolution soccer 2010 wine?!
Dej si facku a vzpamatuj se, nebo se tady na Tebe každej brzy vysere!



Administraci se hluboce omlouvám za nepříliš vhodný výrazy, zrovna menstruuju ;D
« Poslední změna: 17 Prosince 2009, 23:07:14 od Roman Horník »

ZikMAMON

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 63
Re: pro evolution soccer 2010
« Odpověď #7 kdy: 17 Prosince 2009, 23:09:31 »
To hoď to sem znamenalo, vysyp na mě význam tý zkratky a udělej ze mě 4 malý do školky. Ale hádky sem nepatří. Ty mi nepomůžeš, sám to nerozchodim, tak se poptam jinde. pa a pusu

Pavel Půlpán

Re: pro evolution soccer 2010
« Odpověď #8 kdy: 17 Prosince 2009, 23:12:40 »
Kristova noho! ::)
Mrkni semka jestli objevíš něco užitečnýho: http://appdb.winehq.org/objectManager.php?sClass=version&iId=18148

4RH: Klid a nohy v teple.

NoWin

  • Host
Re: pro evolution soccer 2010
« Odpověď #9 kdy: 17 Prosince 2009, 23:23:27 »
*CENSORED*! Do Googla dej "UTFG" a vyleze z toho 22100 výsledků. Klikneš na první a... http://www.zkratky.cz/UTFG/15252 ← kouzlo!

Co na tom nechápeš?! Nestyď se a napiš to. Neumíš anglicky? To není žádná ostuda, tak napíšeš, že anglicky neumíš a my to pochopíme! Googlování není taky žádná věda, neumíš? Zeptej se a my Ti dáme pro začátek instrukce!

Jaký hádky? Já se hádat nechci, to Ty ses chtěl hádat, jenže jsi to vzdal, neboť nemáš šanci vyhrát! Buď rád, že tady (bohužel) není BBM!
Začni se trochu snažit, nebo se vrať do spárů Redmondu.

1) Spusť hru z Terminálu (wine "/cesta/k/souboru.exe")- co to napíše?
2) Jakou máš grafiku a ovladač k ní?

NoWin

  • Host
Re: pro evolution soccer 2010
« Odpověď #10 kdy: 17 Prosince 2009, 23:27:09 »
4Prase: Obojí splněno, musel jsem mu dát menší "pohlavek", na řvaní jsem moc citlivej a naskočej mi zelený pupínky :)

ZikMAMON

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 63
Re: pro evolution soccer 2010
« Odpověď #11 kdy: 17 Prosince 2009, 23:50:37 »
Kód: [Vybrat]
zik@zik-laptop:~$ wine /home/zik/.wine/dosdevices/c:/Program\ Files/KONAMI/Pro\ Evolution\ Soccer\ 2010/pes2010.exe
wine: could not load L"C:\\Program Files\\KONAMI\\Pro Evolution Soccer 2010\\pes2010.exe": Bad EXE format for

ZikMAMON

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 63
Re: pro evolution soccer 2010
« Odpověď #12 kdy: 17 Prosince 2009, 23:53:50 »
Grafiku mam bohužel integrovanou Int GMA 4500M a ovladač mam ten hned po instalaci ubuntu 9.10...

NoWin

  • Host
Re: pro evolution soccer 2010
« Odpověď #13 kdy: 18 Prosince 2009, 00:09:12 »
Jseš si jistej, že Ti to na týhle grafice poběží? Jinak klikni na odkaz od Prasete, tam bys měl najít řešení.

ZikMAMON

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 63
Re: pro evolution soccer 2010
« Odpověď #14 kdy: 18 Prosince 2009, 01:08:52 »
nevim, ale když jsem měl ještě windows, tak mi to na týhle grafice šlo...

zozo

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 224
  • Mám sestupný tračník plný prejtu
    • Moje virtuálne miesto
Re: pro evolution soccer 2010
« Odpověď #15 kdy: 18 Prosince 2009, 01:14:47 »
ale kluci klid ! co tak se vozrat ? bude vam lepe  ;D

edit: ps prominte slova ozrana !
last.fm/user/kingzozo

NoWin

  • Host
Re: pro evolution soccer 2010
« Odpověď #16 kdy: 18 Prosince 2009, 01:21:57 »
ale kluci klid ! co tak se vozrat ? bude vam lepe  ;D

edit: ps prominte slova ozrana !
Jsem abstinent :)

zozo

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 224
  • Mám sestupný tračník plný prejtu
    • Moje virtuálne miesto
Re: pro evolution soccer 2010
« Odpověď #17 kdy: 18 Prosince 2009, 01:23:11 »
ale kluci klid ! co tak se vozrat ? bude vam lepe  ;D

edit: ps prominte slova ozrana !
Jsem abstinent :)
stastny to clovek :D
last.fm/user/kingzozo

hase

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 2934
    • www.palenka.org
Re: pro evolution soccer 2010
« Odpověď #18 kdy: 18 Prosince 2009, 06:25:11 »
intel GMA4500M je dobra grafika, na ktery se da rozjet dost veci - myslim, ze ju ma lenovo
AMD 64.bit  6-core mb: M4A89PRO/USB3 , Nvidia GT 520

LuciusMare

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 1749
Re: pro evolution soccer 2010
« Odpověď #19 kdy: 18 Prosince 2009, 11:50:54 »
*CENSORED*! Do Googla dej "UTFG" a vyleze z toho 22100 výsledků. Klikneš na první a... http://www.zkratky.cz/UTFG/15252 ← kouzlo!
*CENSORED*! Je jasný že on nezná google, a ty mu to furt cpeš i když sám napsal že to neumí!
Citace
<Firzen> tak teď budu Číňan
<Firzen> tak uvidíme :D
Jabber: LuciusMare (zkroucenina) jabbim (tecka) cz

NoWin

  • Host
Re: pro evolution soccer 2010
« Odpověď #20 kdy: 18 Prosince 2009, 12:17:47 »
*CENSORED*! Do Googla dej "UTFG" a vyleze z toho 22100 výsledků. Klikneš na první a... http://www.zkratky.cz/UTFG/15252 ← kouzlo!
*CENSORED*! Je jasný že on nezná google, a ty mu to furt cpeš i když sám napsal že to neumí!
Tak ať ho pozná, bude ho hodněkrát potřebovat. Aby to nevypadalo, že jsem ten zlej, neubuntí, hodlám mu skrze PM napsat návod, kterej by mu měl pomoct naučit se googlovat. Posléze jej můžu zveřejnit v návodech s tím, že jej budou moct admini upravovat, zdokonalovat a rozšiřovat.

Martin Kiklhorn

  • Člen občanského sdružení Ubuntu ČR a placené komunitní podpory
  • Administrátor fóra
  • Závislák
  • ******
  • Příspěvků: 4807
  • グーグル!ご存知ですか?
    • HEJ
Re: pro evolution soccer 2010
« Odpověď #21 kdy: 18 Prosince 2009, 23:35:07 »
4RH než napsat začátečníkovi jako odpověď na slušně položenou otázku jen UTFG tak velmi doporučuji raději nepsat nic.
Na fóru/irc/mailinglistu jiného distra by to bylo více než oprávněné, jenže tady je Ubuntu.

Ubuntu má být plně použitelný systém pro lidi, kteří na počítači pracují – a nikoli pro ty, kteří pracují s počítači. Prostě pro „běžné uživatele“. Tak očekávejte že „běžné uživatele" zde budete potkávat. I takové kteří nevědí jak se zeptat, jak používat google.

A návod klidně sepište a pověste jej na wiki. Očekávám tedy že popíšete něco z „google tricks“ a ne jen textově zpracovanou stránku http://lmgtfy.com/

Jsou ve vašem dotazu OPRAVDU VŠECHNY vám dostupné informace o problému?
Linux user since 2007-10-11, Registered #456007
Virtual
| Distribuce
~/slozka znamená /home/"vase jmeno"/slozka
6521 69DE 0F34 FCBC FB1D  DE76 360E 52B2 F71A B8E8

NoWin

  • Host
Re: pro evolution soccer 2010
« Odpověď #22 kdy: 19 Prosince 2009, 09:29:05 »
>MK: Ubuntu o sobě hlásá, že je pro lidi, ovšem pravdou je, že se tak sice tváří, ale ve skutečnosti tomu tak není a ještě nějakej ten pátek nebude.
Ubuntu by mělo bejt plně použitelným systémem pro lidi, ale není a ještě nějakej pátek nebude! Nemá na tom zásluhy jen Canonical samotnej, pomátlo se GNOME i KDE, kernel taky není úplně čistej, je tam stále plno bugů. Zvuk zlobí, GRUB taky, některej HW přestal fungovat... tohle sice může bejt pro BFU, ale pouze pro linuxový BFU, ne ty woknouzácký, co jsou vyplašený z kliknutí na Start a kvůli instalaci softwaru musej lítat za sousedovic Pepíčkem, těm co říkaj modrýmu e Internet!

Citace
I takové kteří nevědí jak se zeptat, jak používat google.
Martine, co takhle připíchnout "Jak se správně ptát?" na každej chlívek fóra (= Podpora pro pracovní prostředí, Pomoc s instalací a aktualizací, Uživatelé 64bitových procesorů...), kromě obecný diskuse a uzavřených témat? Jistě by to fóru alespoň trochu prospělo, nebyl by tady až takovej bordel z duplicitních témat a témat OT.

Návod, kterej sepíšu po opravě auta (v noci byl příliš tuhej mráz, voda s Fridexem v chladiči zamrzla), bude jak tady, tak i na Wiki s tím, že bude povoleno vyšším šaržím fóra vylepšovat a rozšiřovat příspěvek ;)

Ale teď jdu koupit tak 3l Fridexu a rozmrazovat...

LuciusMare

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 1749
Re: pro evolution soccer 2010
« Odpověď #23 kdy: 19 Prosince 2009, 12:31:10 »
//OT: To je vtipný, přesně to se mi včera stalo taky :D
Spíš bych to dal do pravidel při registraci, tučnym písmem aby si to přečetl.
Citace
<Firzen> tak teď budu Číňan
<Firzen> tak uvidíme :D
Jabber: LuciusMare (zkroucenina) jabbim (tecka) cz

NoWin

  • Host
Re: pro evolution soccer 2010
« Odpověď #24 kdy: 19 Prosince 2009, 12:57:30 »
//OT: To je vtipný, přesně to se mi včera stalo taky :D
Spíš bych to dal do pravidel při registraci, tučnym písmem aby si to přečetl.

#!/bin/bash
OT()
{
echo
"Alespoň v tom nejsem sám, ruplo Ti tam něco?"
}


Souhlasím s Tebou, takhle si to jen málokdo přečte.

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.