Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: problem so strace, ltrace a apropos  (Přečteno 4754 krát)

2miki

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 2
problem so strace, ltrace a apropos
« kdy: 23 Března 2009, 23:50:05 »
mam problem ......mam skript ktory mi pomocou strace alebo ltrace vypisuje volania funkci roznych prikazov  ktore vypisujem do suboru orezane iba na ich nazvy pod sebou a potrebuejm ku tymto funkciam pomocou apropos citujem: Krátký popis daného volání zjistěte pomocí příkazu apropos, přičemž u systémových volání přidejte popis ze sekce 2 manuálových stránek, u knihovních volání popis ze sekcí 3p, 3 nebo 2 (popis ze sekce 3p má prioritu před sekcí 3 a ta před sekcí 2). Popis přidejte s oddělovačem - za název systémového volání. Vypisujte jen ta volání, která bude znát apropos. a to potrebujem priradit ku danym funkciam v subore

MacHala

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 1104
  • Big Bro iz watching joo!
    • ZlejT
Re: problem so strace, ltrace a apropos
« Odpověď #1 kdy: 24 Března 2009, 08:34:03 »
koukam se do sve kristalove koule a vidim ze sudujes FIT VUT a chces tu poradit (nebo aby to udelal nekdo za tebe?) s projektem do IOS. Kristalova koule mi k tomu pro tebe dava i nekolik rad - UTFG; regexp; if; priste zacni resit projekty driv nez tyden pred odevzdanim

lock?
Prislusnik ligy, za kreativni pouzivani interpunkcnich znamenek, carek, predevsim.
=======================================
Tweetuju jako http://twitter.com/zl8

nettezzaumana

  • Host
Re: problem so strace, ltrace a apropos
« Odpověď #2 kdy: 24 Března 2009, 08:46:37 »
koukam se do sve kristalove koule a vidim ze sudujes FIT VUT a chces tu poradit (nebo aby to udelal nekdo za tebe?) s projektem do IOS. Kristalova koule mi k tomu pro tebe dava i nekolik rad - UTFG; regexp; if; priste zacni resit projekty driv nez tyden pred odevzdanim

lock?
:D you'll never outclass me in my depravation !! muehehe

@miki .. super!! apropos jsem neznal

nettezzaumana

  • Host
Re: problem so strace, ltrace a apropos
« Odpověď #3 kdy: 24 Března 2009, 08:48:52 »
..
:D you'll never outclass me in my depravation !! muehehe
.. hopefully :/

MacHala

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 1104
  • Big Bro iz watching joo!
    • ZlejT
Re: problem so strace, ltrace a apropos
« Odpověď #4 kdy: 24 Března 2009, 09:01:08 »
:D you'll never outclass me in my depravation !! muehehe
no jeste abych te prekonal... - vzdyt jsem se zachovalo skoro jak Mirek Dusin (proste jsem nemohl prenest pres srdce, ze by se 2miki zachoval necestne a to mu pak zkazilo radost z bodu za projekt  ;)  )
Prislusnik ligy, za kreativni pouzivani interpunkcnich znamenek, carek, predevsim.
=======================================
Tweetuju jako http://twitter.com/zl8

premet

  • Host
Re: problem so strace, ltrace a apropos
« Odpověď #5 kdy: 24 Března 2009, 09:12:07 »
A co pomoc se skriptem report2html, nechceš ?  ;D
« Poslední změna: 24 Března 2009, 09:14:28 od Premet »

premet

  • Host
Re: problem so strace, ltrace a apropos
« Odpověď #6 kdy: 24 Března 2009, 09:45:34 »
Když ukážeš co už máš a co ti nejde, tak ti tu pomůžem, od začátku ti to tady nikdo dělat nebude  ;)

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.