Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Dva minitory > dvě pozadí  (Přečteno 2318 krát)

sHpy00n

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 47
Dva minitory > dvě pozadí
« kdy: 24 Února 2018, 11:32:01 »
Ahojte.
Je možné nastavit vlastní pozadí pro každý monitor zvlášť?

Rellik

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 129
    • dv-foto
Re:Dva minitory > dvě pozadí
« Odpověď #1 kdy: 25 Února 2018, 08:32:46 »
Nazdar. Kdybys to zkusil, tak zjistíš, že to jde... Taky mám dva monitory a na každém mám něco jiného... ;)
Není nic co by nebylo možné, stačí jen najít tu správnou cestu.

PC: i5-10400, 12Gb DDR4, Mainboard Asus B560-PLUS, GK Asus GT730, HDD ADATA SX6000 M.2 PCIe NVMe 256GB (systém)+ SSD Crucial 128Gb  + HDD Seagate Barracuda 1Tb (data).

sHpy00n

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 47
Re:Dva minitory > dvě pozadí
« Odpověď #2 kdy: 25 Února 2018, 23:24:37 »
Nazdar. Kdybys to zkusil, tak zjistíš, že to jde... Taky mám dva monitory a na každém mám něco jiného... ;)
No já dva monitory nemám, čili nemohu zkusit. Proto se ptám zdali je to možné. Chceme totiž na kolegu v práci spáchat kuliš muliš k narozeninám. Tedy vytáhnout ho ke gratulačce na chodbu kde se o něj postarají kolegové, já bych se vypařil k jeho kompu, udělal screeny obou monitorů, on je má, přebootoval do live Linuxu a nahodil pozadí. Pak se vmísím zpět mezi ostatní. No a pak se budem bavit jeho reakcí. On totiž rád provádí kolegům s PC všelijaké škodolibé vylomeniny.

Rellik

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 129
    • dv-foto
Re:Dva minitory > dvě pozadí
« Odpověď #3 kdy: 27 Února 2018, 20:19:07 »
Sice jsem to moc nepochopil, ale jde to jednoduše nastavit po kliku pravým tlačítkem na plochu daného monitoru - Nastavení pracovní plocha - tapeta
Není nic co by nebylo možné, stačí jen najít tu správnou cestu.

PC: i5-10400, 12Gb DDR4, Mainboard Asus B560-PLUS, GK Asus GT730, HDD ADATA SX6000 M.2 PCIe NVMe 256GB (systém)+ SSD Crucial 128Gb  + HDD Seagate Barracuda 1Tb (data).

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.