Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: *.wav edit  (Přečteno 5321 krát)

palop

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 16
*.wav edit
« kdy: 30 Června 2008, 18:02:39 »
Nevie nahodou niekto ako by som mohol upravit audio subor nahrany  cez "diktafon" do formatu adpcm, mono, 16000 Hz (aspon tak to pise cez vlastnosti), pretoze mi to dako nefunguje. Skusal som audacity, sweep. Ale vzdy to padne. S prehratim nemam problem, len by som to potreboval vystrihnut, upravit atd. Dik za rady.

roj

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 293
    • ipsace i tiskace
Re: *.wav edit
« Odpověď #1 kdy: 01 Července 2008, 21:25:07 »
Kdysi davno jsem jeste na widlich zkousel Audacity a tuhle jednoduchou editaci zvladalo. V cem je problem?
Xubuntu 18.4.

palop

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 16
Re: *.wav edit
« Odpověď #2 kdy: 01 Července 2008, 23:24:40 »
Keby som vedel v com je problem, nepytal by som sa. Pravdepodobne nema audacity codec cez ktory by mohol rozpoznat zakodovane wav a tym padom ho nevie spravne precitat. Nieco sa mi uz medzitym podarilo, -"provizorne"- na windowse som si to prekonvertoval v nahravaci zvuku na normalnejsi format PCM, ale do okien sa uz nechcem vracat.

Rincewind

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 649
  • Na fórum jsem nezanevřel, jenom nestíhám....
Re: *.wav edit
« Odpověď #3 kdy: 02 Července 2008, 08:57:05 »
Zkus program ffmpeg2theora (sudo apt-get instal ffmpeg2theora) - převede do Ogg Vorbis (Theora v případě že je tam i videostopa) všechno co přehraje ffmpeg. A ffmpeg přehraje skoro všechno :)

Použití je jednoduché - napíšeš v terminálu ffmpeg2theora a přetáhneš tam ten zlobivý soubor.

palop

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 16
Re: *.wav edit
« Odpověď #4 kdy: 02 Července 2008, 14:44:30 »
Pomohlo to dik!

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.