Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Evolution - identity/účty  (Přečteno 3332 krát)

af

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 89
Evolution - identity/účty
« kdy: 02 Února 2010, 01:04:39 »
dobry den...

už nejaký čas používam Mozilla Thunderbird poštový klient a zvykol som si, že v ňom mám naľavo zoznam identít a každá identita má svoje prijaté správy, svoje odoslané, svoje koncepty atď...

Teraz by som chcel prejsť na Evolution, hlavne kvoli integracii kalendara (integracia kalendara v thunderbird sa mi nepaci) ale desi ma jedna vec - vyzera to tak, ze v Evolution sú všetky správy zo všetkých účtov v jednom priečinku "doručená pošta" ... zatial som si vytvoril iba dve identity, ale nikde ich nevidím... správy síce prijímam, ale chýba mi to jednoznačné delenie identít... hľadal som v nastaveniach, pohľadoch, hľadal som na googli, ale nič rozumné som nenašiel...

vie mi niekto poradiť, či sa dá nejakou fintou dosiahnuť jednoznačné delenie identít podobné tomu aké je v Thunderbirde?

Ďakujem

novas33

Re: Evolution - identity/účty
« Odpověď #1 kdy: 02 Února 2010, 10:14:48 »
dobry den...

už nejaký čas používam Mozilla Thunderbird poštový klient a zvykol som si, že v ňom mám naľavo zoznam identít a každá identita má svoje prijaté správy, svoje odoslané, svoje koncepty atď...

Teraz by som chcel prejsť na Evolution, hlavne kvoli integracii kalendara (integracia kalendara v thunderbird sa mi nepaci) ale desi ma jedna vec - vyzera to tak, ze v Evolution sú všetky správy zo všetkých účtov v jednom priečinku "doručená pošta" ... zatial som si vytvoril iba dve identity, ale nikde ich nevidím... správy síce prijímam, ale chýba mi to jednoznačné delenie identít... hľadal som v nastaveniach, pohľadoch, hľadal som na googli, ale nič rozumné som nenašiel...

vie mi niekto poradiť, či sa dá nejakou fintou dosiahnuť jednoznačné delenie identít podobné tomu aké je v Thunderbirde?

Ďakujem
Ja používám Kmail ale Evolution jsem měl taky akorát,že Kmail mi přijde lepší ,ale to je jenom věc názoru v Evolution si založíš jeden účet pak když se ti Evolution otevře tak v položce v tomto počítači jsem si vytvořil novou složku třeba s názvem dalšího účtu a v té nové složce podřízené složky třeba doručené a odeslané to už záleží na tobě.Založíš si další účet a až se ti stáhnou nové zprávy pro nový účet tak na některou z nich klikneš pravým tlačítkem myši a poslední položka je vytvořit pravidlo ze zprávy/filtr podle přijemců a klikneš na vybrat složku vybereš si složku kterou jsi si vytvořil a další pošta která ti přijde pro tento účet ti bude chodit do této složky,stejně provedeš filtr i u odesílané zprávy atd..Těch nastaveních filtrů jde udělat strašně moc,ale to už si musíš pohrát sám.A tak jsem postupoval u dalších účtů,možná,že má někdo jiný postup,ale mne tento fungoval.
Ubuntu 18.04 LTS

af

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 89
Re: Evolution - identity/účty
« Odpověď #2 kdy: 02 Února 2010, 17:33:51 »
vrele diky, skusim to podla Vasho navodu

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.