Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: openGEU-Geubuntu-chyba pri instalacii  (Přečteno 681 krát)

xubuntik

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 16
openGEU-Geubuntu-chyba pri instalacii
« kdy: 08 Dubna 2010, 18:00:56 »
Ahoj,kedze uz aj to moje xubuntu mi obcas seka a spomaluje system,tak som sa rozhodol pre E17.Stiahol som si obraz na CD a vypalil.Pred instalaciou som si CD dak skontrolovat,vsetko je v poriadku.Tak som ho spustil.Nacitalo sa mi krasne prostredie E17.V ponuke som si vybral instalaciu na HDD.Uvitacia obrazovka je taka ista ako pri instalacii Ubuntu.V kroku 4) som vybral moznost celeho disku(je to cast rozdelenie disku.)krok 5) bol nazov pocitaca a root hesla a pod.6) krok bola priprava samotnej instalacie.System zacal instalovat a cca po 10 sekundach,znova zacalo nacitavat rozdelenie disku.To mi nacitavalo stale.Nacitalo ho.Otvoril sa 4)krok,behom par sekund,znova sa objavila tabulka s rozdelenim disku a tak to islo koldo kola.Ale k samotnej instalacie nedoslo.Neviem Ubuntu,Xubuntu som instaloval uz X krat,ale toto som nepobral.Ak by ste mi niekto vedeli dat rady co trba urobit,alebo ci existuje aj alternativne CD,len upozornujem nechcem upgrade s xubuntu alebo ubuntu,chcem mat cisty sytem bez Gnome a Xfce,takze upgrade radsej vypustme.

Dakujem za kazdu radu.

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.