Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: 10.04 prehravani radia zásuvný modul Windows Media Player  (Přečteno 6622 krát)

BSG - Sharon

  • Host
Pekny den. xubuntu 10.04 32 bit. Prehravani radia,flash mam nainstalovany,w32codecs a non - free codec. Presto nejde spustit. mozilla spolecne s operou pisi  "K zobrazení obsahu http://www.play.cz/radio/kisshady128.asx potřebujete zásuvný modul Windows Media Player" Synaptic mne toto nenabxzy  Windows Media Player . V Mandrive a Ubuntu 9.10 vse hraje. Dekuji .

« Poslední změna: 03 Května 2010, 09:51:54 od BSG - Sharon »

BSG - Sharon

  • Host
Re: 10.04 prehravani radia zásuvný modul Windows Media Player
« Odpověď #1 kdy: 03 Května 2010, 22:42:13 »
Nikdo pls netusi jak na to? Totem,mplayer, gxine w32 codecs atd. Ani tuk  :-\

crowack

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 280
  • Poor willage boy
Re: 10.04 prehravani radia zásuvný modul Windows Media Player
« Odpověď #2 kdy: 03 Května 2010, 22:52:54 »
pouzij doplnek mozzilly "mediaplayerconnectivity", prevezme stream a vyhodi ho ze stranky do Mplayeru, vlc nebo whatever mu nastavis...pokud mas w32codecs, musi Mplayer prehrat i vlnitej plech...
Jinak tyhle streamy normalne predhazuju rhythmboxu, amaroku nebo jinejm "obyc" playerum a obvykle se s tim v pohode poperou. Jinak konkretne tenhle stream ti nepojede, zavada neni na tvem prijimaci, ted mi nejede ani ve woknech...
OpenSUSE13.1 KDE ... Join the dark side, we have kookies :)

BSG - Sharon

  • Host
Re: 10.04 prehravani radia zásuvný modul Windows Media Player
« Odpověď #3 kdy: 04 Května 2010, 08:32:40 »
Velice dekuji za odpoved. Odskousim  ;) 

BSG - Sharon

  • Host
Re: 10.04 prehravani radia zásuvný modul Windows Media Player
« Odpověď #4 kdy: 04 Května 2010, 11:00:09 »
pouzij doplnek mozzilly "mediaplayerconnectivity", prevezme stream a vyhodi ho ze stranky do Mplayeru, vlc nebo whatever mu nastavis...pokud mas w32codecs, musi Mplayer prehrat i vlnitej plech...
Jinak tyhle streamy normalne predhazuju rhythmboxu, amaroku nebo jinejm "obyc" playerum a obvykle se s tim v pohode poperou. Jinak konkretne tenhle stream ti nepojede, zavada neni na tvem prijimaci, ted mi nejede ani ve woknech...

Dekuji jde to ;-) Kiss Hady zatim musim spoustet prez webku  ;) 

Frejda62

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 335
  • Na Linuxu se stále učím.
Re: 10.04 prehravani radia zásuvný modul Windows Media Player
« Odpověď #5 kdy: 06 Června 2010, 11:53:41 »
Pekny den. xubuntu 10.04 32 bit. Prehravani radia,flash mam nainstalovany,w32codecs a non - free codec. Presto nejde spustit. mozilla spolecne s operou pisi  "K zobrazení obsahu http://www.play.cz/radio/kisshady128.asx potřebujete zásuvný modul Windows Media Player" Synaptic mne toto nenabxzy  Windows Media Player . V Mandrive a Ubuntu 9.10 vse hraje. Dekuji .



Máš Amarok?Jestli jo tak si stáhni aac a vlož to do něj a funguje ti to normálně v něm bez problému..Já tak mám rádia v Amoroku uložené..
frejda-desktop
Ubuntu 12.04
 i686 AMD Athlon(tm) 64 Processor 3000+ GeForce 9500 GT 1024 MB   RAM..2.G

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.