Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Ukončení procesu - Critical:Destroying running thread!  (Přečteno 1393 krát)

krmi74

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 33
Dobrý den, v  souboru log.2302.txt mi to vypisuje tuto chybu.

Cannot open file 'MPMissions\tvt40_domination_2_54a2_tt_acev8_oa.takistan.pbo'
Critical:Destroying running thread!
Critical:Destroying running thread!WATCHDOG (10676): [So led 29 12:00:52 CET 2011] Server died, waiting to restart...
WATCHDOG (10676): [So led 29 12:00:57 CET 2011] Starting server (port 2302)...

Abych to upřesnil, jedná se o herní server. Laicky popíšu problém. Tato zpráva se začne vypisovat a proces padá po té, když se změní počet (možná celková velikost) uploadnutých mpmissions(soubory) do aplikace. Pokud se počet mpmissions snížíí, vše funguje opět jak má.

Podle vygooglených informací se domnívám, že to může mít spojitost s thread (vlákno), a při načítání viz. (Cannot open file ...) dojde k přerušení načítání vlákna. Důvodem může být, že ubuntuserver běží na dvoujádrovém proceseru a některé na sobě závislé procesy a vlákna probíhají, každé na jiném procesoru a dojde k jejich zničení nebo přerušení při načítání. Tuto úvahu berte ale s rezervou, jsem začátečník v oblasti správy serveru. Je možné, že to může způsobovat nastavená priorita procesů pomocí renice? Mám rozdílně nastavenou prioritu mezi procesy spouštěnými user root a hlavní user. A také jsem se dočetl, že je to možné pomocí taskset změnit. Děkuji za radu.

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.