Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: 11.04 Hibernace, režim spánku vše vypnuté(DELL Vostro 1520)  (Přečteno 4573 krát)

holi

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 120
    • Osobní web-stránky
Dobrý den,
mám takový zásadní problém a to ten že režim spánku a hibernace nefunguje tak jak má. Účelem režimu spánku je že když ho uspím a probudím, tak systém naběhne rychle a se vším co jsem měl spuštěné. A můj problém je opak. Když notebook(DELL Vostro 1520) uspím nebo zhibernuji, tak se sice uspí, ale když ho probudím tak se načítá asi půl minuty(na ubuntu 10.10 to bylo asi 3-7 sekund, stejně jako na widlých). Systém se tvaří jako by zapnutý byl např program Yakuake se nenačítá, ale už je spuštěný compiz to samé. Ale všechny aplikace co jsem měl spuštěné jako Zend studio, prohlížeč, nautilus apod. jsou vypnuté a takovým hodně divný způsobem, že se pro systém tváří že zapnuté jsou, ale přitom nejdou, teda to jsem zpozoroval jen u zend studia, kdy hlásí že workstation je již použitý. Prohlížeč(chrome) mi hlásí že nečekaně spadl a nabízí mi při načítání domovské stránky obnovení původních záložek. Možná pomůže to, že jmi u starších (10.10 a mín) verzích ubuntu nešlo uspat vůbec a wifi mi po startu systému nenaskočila. Vyřešeno v díky přikazu do black listu (viz. zde).

Předem děkuji všem za odpovědi.


EDIT : eště chci podotknou že mi sem tam vypadne klávesnice nebo myš prostě nereaguje v určité aplikaci, ale stačí dát alt+ tab a vše jede
« Poslední změna: 08 Května 2011, 21:32:01 od holi »

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.