Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: 17.10, Gnome, hot cornes, dock  (Přečteno 1233 krát)

freedom266

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 8
17.10, Gnome, hot cornes, dock
« kdy: 05 Listopadu 2017, 15:18:55 »
Ahoj lidi,
takze na uvod bych rad zminil, ze jsem na ubuntu 17.10 presel z Elementary OS kvuli casto pomalemu bootu (nekdy i minuta a pul na mem SSD :D ).
Nemile me prekvapilo, jak malo moznosti mam v oblasti personifikace, takze uz asi rovnou napisu co bych rad predelal (a co se mi tedy nepodarilo vygooglit :)

1) HOT CORNERS
 - byl jsem zvykly, ze dolni pravy roh slouzil pro minimalizace aktualniho okna, ke tohle prosim nastavim?
2) DOCK
 - Rad bych na docku skryl tlacitko pro "Show Applications", stejne ho vbc nepouzivam a graficky mi tam nesedi
 - Rad bych pozmenil trochu theme toho docku (je nekde na netu web, kde je k vybrani z vice temat pro Dash to Dock? :) )
3) ANIMACE
 - nikde jsem nenasel nastaveni druhu ani rychlosti animace (to v elementary taky bylo :D )
4) Switch of workspaces
 - Nejak jsem ve zkratkach nenasel to, co jsem potreboval. Proste bych chtel, aby kdyz podrzim `super` a jedu sipkama nahoru/dolu, tak abych se pohyboval po mych (ne konstatne danych) workspaces. A moc rad bych presunul okno na jiny wokrspace zkratkou podrzeni `super+alt` a pohybem sipek nahoru/dolu.


Vim, ze toho chci mozna moc, ale tak nejak doufam ze je linux tak tvarny, jak se rika :D
PS: Sorry za mozna zmatenej nadpis, nevedel jsem jak to napsat vystizne
« Poslední změna: 05 Listopadu 2017, 15:34:27 od freedom266 »

WeltRaum

  • Host
Re:17.10, Gnome, hot cornes, dock
« Odpověď #1 kdy: 05 Listopadu 2017, 21:09:03 »
Niektoré nastavenia by si hádam mohol upraviť cez gnome-tweak-tool + doinštalovaním nejakých rozšírení  :)

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.