Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: OrangePi PC -KODI-ako upraviť súbor script.bin?  (Přečteno 1984 krát)

paulus33

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 1
OrangePi PC -KODI-ako upraviť súbor script.bin?
« kdy: 22 Prosince 2017, 10:55:49 »
Ahojte. Neviem kam to hodiť, tak skúsim túto sekciu. Skúšal som hľadať, ale nič zmysluplné som nenašiel...
Mám doma OrangePi PC, dokúpil som k nemu túto  zvukovku
Kým som to nekúpil, všetci z predajcov mi tvrdili, že je to plne kompatibilné. Až do chvíle kým mi to prišlo domov a skúsil som nainštalovať KODI (rôzne verzie openelec, libreelec, android, klasická inštalácia Micro SDkartu..) Zvukovku sa nepodarilo oživiť, rovnako ako CEC (ovládanie KODI originálnym DO od televízora).
Rekonštruujem dom pre svoju rodinu a času na takéto aktivity mám žalostne málo, takže ak sa našla nejaká voľná chvíľ, skúšal som k tomu niečo nájsť. Poradili aj na iných fórach. Svetlo svitlo, keď ma odkázali na túto stránku
Skúšal som pod win7-64bit, win10-64bit ísť presne podľa návodu. "Sunxi-Tools-Win-master\WinBinFex" na W7 a W10 nefunguje, bin na fex skonvertuje, ale opačne to nefunguje... Takže výsledok je taký, že script.bin na script.fex skonvertujem, upravím súbor script.fex, ale konvert z *.fex na *.bin mi nefunguje (vyskúšal som všetky PC čo máme doma).
Potom ma napadlo spýtať sa tu, mám doma jeden NTB s lubuntu. Je nejaká možnosť to urobiť pod linuxom. Buď celú úpravu súboru script.bin alebo aspoň ten posledný konvert z *.bin na *.fex?
Prípadne nemôže mať "Sunxi-Tools-Win-master\WinBinFex" problém s tým, že všetky win sú 64bitové?
Celé to robím preto, že OrangePI PC šľape s KODI skvele, akurát zvukový výstup je nekvalitný a zvukovka s chipom sabre by tomu mohla pomôcť... Chcem kvôli rodine/odolnosti na OPi čistý openelec alebo libreelec.
Díky pekne za odpoveď.

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.