Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Všechno dobré jednou končí  (Přečteno 11063 krát)

aloisam

  • Host
Re:Všechno dobré jednou končí
« Odpověď #25 kdy: 06 Dubna 2013, 22:19:08 »
tak velký kormidelník zahodil rudou knížku, a pořídil si rudý klobouk... :)) No co se dá dělat. So long and thanks for all the fish. ;)

MacHala

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 1104
  • Big Bro iz watching joo!
    • ZlejT
Re:Všechno dobré jednou končí
« Odpověď #26 kdy: 09 Dubna 2013, 14:17:57 »
Trochu s křížkem po funuse(doslovněji než jindy), ale taky bych chtěl poděkovat a přeju hodně štěstí do dalších aktivit
Prislusnik ligy, za kreativni pouzivani interpunkcnich znamenek, carek, predevsim.
=======================================
Tweetuju jako http://twitter.com/zl8

compaq

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 2445
  • Díky všem za rady a tipy.
Re:Všechno dobré jednou končí
« Odpověď #27 kdy: 10 Dubna 2013, 09:51:50 »
...hodně štěstí do tvého budoucího působení ať již kdekoliv... hlavně v běžném životě...

Myslel jsem si, že ten běžný život je právě tady na foru.
Pokud vám vaše holka či manželka funguje jak má, neměňte jí za mladší, zaděláte si na problém. Stejně to dělejte i s Ubuntu.

Pavel Půlpán

Re:Všechno dobré jednou končí
« Odpověď #28 kdy: 10 Dubna 2013, 19:13:30 »
Sakra, on Ježíšek fakt neexistuje...? :D

menganito

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 1728
Re:Všechno dobré jednou končí
« Odpověď #29 kdy: 10 Dubna 2013, 19:55:13 »
Z mojej strany len toľko, že ďakujem za všetko. Ešte posledný krát ti dám "Potlesk" a želám všetko dobré.

JuraS.

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 183
Re:Všechno dobré jednou končí
« Odpověď #30 kdy: 06 Května 2013, 09:58:48 »
Plně chápu. I já se za těch pár let co jsem na světě dělal hodně věcí od kterých jsem náhle odešel. Tak například jsem kouřil 25 let a pak jednoho dne dokouřil krabičku, zamáčkl cigaretu a další si už nezapálil. Na světě v dávných dobách byli několik tisíc leté civilizace co měli kanalizaci a vodovody, uměli číst z hvězd přesný čas, měli rozvinuté lékařství a co z nich zbylo ? Pár ruin kdesi v pralese. Umění je odejít na vrcholu. To se pak člověk stává pro svou generaci legendou. Někteří však i legendou napříč staletími. A je jedno jestli jsi byl slovutný lékař a nebo matematik a nebo bestiální dobyvatel.

beer

  • Host
Re:Všechno dobré jednou končí
« Odpověď #31 kdy: 06 Května 2013, 10:48:11 »
Citace
Umění je odejít na vrcholu. To se pak člověk stává pro svou generaci legendou. Někteří však i legendou napříč staletími. A je jedno jestli jsi byl slovutný lékař a nebo matematik a nebo bestiální dobyvatel.

To úplně neplatí, legendou se člověk stává i když čas odejít propásne. Masaryk se ke konci svého prezidentování už nedokázal podle některých historiků ani podepsat.

JuraS.

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 183
Re:Všechno dobré jednou končí
« Odpověď #32 kdy: 06 Května 2013, 10:50:30 »
To jo ale tak za 2 století o tom kdo to byl bude vědět v česku málokdo a za hranicemi už vůbec nikdo...ta znáš životy lidí po nichž jsou pojmenovány ulice ?

RRRadek Neužil

  • Člen občanského sdružení Ubuntu ČR a placené komunitní podpory
  • Administrátor fóra
  • Závislák
  • ******
  • Příspěvků: 4672
Re:Všechno dobré jednou končí
« Odpověď #33 kdy: 06 Května 2013, 10:51:31 »
Masaryk se ke konci svého prezidentování už nedokázal podle některých historiků ani podepsat.

Vždyť také Vojta ke konci svého prezidentování nedokázal podle některých adminu nainstalovat Ubuntu na svůj počítač. ;D
PS: omluvte moji češtinu není to moje silná stránka, snažím se hlavně vystihnou podstatu problému. ;)

Martin Šácha

  • Člen občanského sdružení Ubuntu ČR a placené komunitní podpory
  • Administrátor fóra
  • ******
  • Příspěvků: 5153
Re:Všechno dobré jednou končí
« Odpověď #34 kdy: 06 Května 2013, 10:58:39 »
Citace
Umění je odejít na vrcholu. To se pak člověk stává pro svou generaci legendou. Někteří však i legendou napříč staletími. A je jedno jestli jsi byl slovutný lékař a nebo matematik a nebo bestiální dobyvatel.

To úplně neplatí, legendou se člověk stává i když čas odejít propásne. Masaryk se ke konci svého prezidentování už nedokázal podle některých historiků ani podepsat.
Pleteš si legendu s historickou osobností. Už ani po sto letech si děti nevykládají ve škole zkazky a příběhy z Masarykova života... byl důležitý, ale neměl kulturní přesah. Za 50 let bude na úrovni Karla IV - narodil se, zvelebil, zemřel.

Masaryk se ke konci svého prezidentování už nedokázal podle některých historiků ani podepsat.

Vždyť také Vojta ke konci svého prezidentování nedokázal podle některých adminu nainstalovat Ubuntu na svůj počítač. ;D
Chacháááá :D :D :D
Mint MATE 64bit / DuckDuckGo.com
Programátoři považují WYSIWYG za špatné u kódu i u žen. Programátor chce "dostat to, co žádá“ – kód tajemný, neodpouštějící, nebezpečný.

beer

  • Host
Re:Všechno dobré jednou končí
« Odpověď #35 kdy: 06 Května 2013, 11:05:21 »

Pleteš si legendu s historickou osobností. Už ani po sto letech si děti nevykládají ve škole zkazky a příběhy z Masarykova života... byl důležitý, ale neměl kulturní přesah. Za 50 let bude na úrovni Karla IV - narodil se, zvelebil, zemřel.
Nepletu, je kolem něj velký kult osobnosti, který neodráží jeho skutečné fungování. Jeho přínos je zveličován a to negativní, je upozaděno.

phplus

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 1426
  • MSI ATI Radeon 7860, NVIDIA GeForce GTX 650
Re:Všechno dobré jednou končí
« Odpověď #36 kdy: 06 Května 2013, 12:36:58 »

Pleteš si legendu s historickou osobností. Už ani po sto letech si děti nevykládají ve škole zkazky a příběhy z Masarykova života... byl důležitý, ale neměl kulturní přesah. Za 50 let bude na úrovni Karla IV - narodil se, zvelebil, zemřel.
Nepletu, je kolem něj velký kult osobnosti, který neodráží jeho skutečné fungování. Jeho přínos je zveličován a to negativní, je upozaděno.
Souhlas.

charlie2806

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 263
Re:Všechno dobré jednou končí
« Odpověď #37 kdy: 06 Června 2013, 09:53:59 »
Používám Ubuntu od roku 2006 a tady na foru jsem od začátku roku 2007.
Tato diskuse mě vyprovokovala k tomu, abych se na fedoru podíval ;-)
Ubuntu používám na 4 PC a osobně jsem ho nainstaloval i několika mým kamarádům, kteří jsou pouhými uživateli.
Rozhodl jsem se Fedoru s KDE vyzkoušet na jednom z PC a tak časem uvidím ;-)
3x PC

Roman Vacho

  • Moderátor
  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 6018
Re:Všechno dobré jednou končí
« Odpověď #38 kdy: 06 Června 2013, 15:58:38 »
Mě to taky zajímalo, proč tak a ne tak. Byla to jen náhoda, ta Fedora.
Vyřešená vlákna je vhodné uzavřít "Topic Solved" dole pod vláknem. Děkujeme.

charlie2806

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 263
Re:Všechno dobré jednou končí
« Odpověď #39 kdy: 10 Července 2013, 07:52:25 »
Někde jsem tady o ní četl.
Jenže mám jí jen na 1 PC a jinak opět zpátky u Ubuntu. Nebo lépe řečeno KUBUNTU, protože KDE se mi začíná líbit víc.
3x PC

Petr Valach

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 367
Re:Všechno dobré jednou končí
« Odpověď #40 kdy: 17 Července 2013, 00:31:37 »
Mám dojem, že to, co postihlo Vojtu, se jmenuje syndrom vyhoření. Ten jsem zažil povícekrát, totiž když se člověk věnuje nějaké věci a nic mu to nedá, tak je to samozřejmě na houby. A každý máme život jen jeden... není Vojtovou povinností ve svém volnu dělat to, co ho nebaví, v čem už nevidí perspektivu pro něj samotného. Někteří zabrečí, jiní zanadávají, ale to je všechno, co můžou, protože je to pouze a jen vojtova záležitost.

Existuje několik věcí, které slouží jako prevence proti podobným náladám. Za prvé, věnovat se vícero věcem, upnout se na víc oblastí, témat. A ne jen linuxových. Třeba i když linux žeru (musím, vždyť jsem nováček a potřebuju nějak fungovat), tak pro mě hraje vlastně spíš druhé housle. Věnuju se řadě jiných věcí.

Tou druhou věcí - i když to může připadat směšně - je pocit vlastní nepostradatelnosti. Asi bych to neměl říkat (ale vy jste si toho všimli), nicméně nevím, co se stalo - z openoffice.cz kromě mě a pana Sedláčka všichni nějak zběhli a jen Vlasta O. a sem tam někdo další (naprosto výjimečně) něco přidá. Představa, že vlastně na mně to je, mě nutí k tomu, abych všechny myšlenky na to, že bych to napích na vidle, které by mě byť jen na vteřinu napadly, okamžitě zapudil. Nedělám ze sebe bůhvíco, ale openoffice.cz považuju maličko i tak trochu za svoje dítě, vždyť s ním válčím snad 5 nebo kolik let... a já ho prostě nevzdám. Naštěstí témat je tolik, že ani nestíhám.

Čemu se lze třeba ještě věnovat?

Teď se zase věnuju astronomii a kosmonautice. Oslovil mě jeden 13tiletý kluk a spolu s ním tvořím exospace.webnode.cz. Koupil jsem doménu a jdeme na exospace.cz. Kluk je aktivní a náramně dobře psavý, i když moc toho nepíše :D ale co napíše, je perfektní, prakticky bez chyb.

Vrátil jsem se zase ke grafice (ta mě živí, ale myslel jsem k popularizaci). corelclub.cz nám nějak zatuhl, protože šéf má pracovní problémy, tak jsem zkusil dělat coreldraw-teorie-a-praxe.webnode.cz, ale moc mi to nejde a nemám na to čas. Dělám články, prezentace, nahrávám videa.

Zase jsem se vrátil ke skautingu a foglarovství. Oslovili mě skauti ze severních Čech a jsme prakticky v každodenním kontaktu. Po snad deseti letech jsem obnovil komunikaci s vynikajícím kámošem, nadšeným foglarologem, redaktorem bohousek.cz.

Chystám web pro Kosmologickou sekci České astronomické společnosti.

Občas přispívám mimo pracovní rámec v práci drobnými výdobytky Calcu.

Atakdále...

Takže? Nevyhoříte, když budete mít furt co dělat, ale přitom budete vědět, že to dělat nemusíte. Kromě openoffice.cz je to všechno moje svobodná vůle, za kterou mi nikdo nic nedává, akorát mě stojí čas a prachy (a stejně se pak dočtu něco jako "sorry za brutal truth, ale myslím, že bys to měl nechat a věnovat se jiným projektům"...).

Vojtovi přeju mnoho zdaru, jsem si jistý, že bez něj by svět Ubuntu nebyl takový, jaký je - aspoň pro českého uživatele - a taky si myslím, že ho může těšit vědomí, že za ním je vidět nějaký odkaz, jeho práce, jeho dítě. Ti, kteří něco takového zažili, vědí dobře, co mám na mysli. Je málo tak povznášejících věcí jako zjištění, že moje dílo bylo účelné a někomu slouží...

Roman Vacho

  • Moderátor
  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 6018
Re:Všechno dobré jednou končí
« Odpověď #41 kdy: 19 Července 2013, 05:08:31 »
Já do té práce nemusím. Já do té práce nemusím! Já do té práce přece nemusím, že?
Vyřešená vlákna je vhodné uzavřít "Topic Solved" dole pod vláknem. Děkujeme.

Petr Valach

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 367
Re:Všechno dobré jednou končí
« Odpověď #42 kdy: 19 Července 2013, 23:23:30 »
Já do té práce nemusím. Já do té práce nemusím! Já do té práce přece nemusím, že?

Nemusíte. Vždycky můžete dělat něco jiného. Ale neříkejte, že by vás to bavilo  :D

Damianus

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 53
    • Ponocování
Re:Všechno dobré jednou končí
« Odpověď #43 kdy: 23 Července 2013, 21:36:11 »
Velká škoda pro tuto komunitu, nezbývá než říct ať se daří a děkujeme.

Odesláno z mého GT-I9300 pomocí Tapatalk 2


charlie2806

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 263
Re:Všechno dobré jednou končí
« Odpověď #44 kdy: 31 Října 2013, 12:26:32 »
Po několika měsíční zkušenosti s Fedorou říkám - NE.
Mám teď na několika PC KUBUNTU a na několika KDE Debian
3x PC

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.