Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Anketa

jaké požíváte internetové vyhledávače

seznam cz
16 (15.2%)
jyxo cz
2 (1.9%)
atlas cz - vyhledává přes google
0 (0%)
centrum cz  - vyhledává přes google
1 (1%)
lotoff cz
0 (0%)
jiný cz
1 (1%)
atlas sk -  vyhledává přes google
0 (0%)
centrum sk -  vyhledává přes google
0 (0%)
zoznam sk - vyhledává přes google
0 (0%)
jiný sk
0 (0%)
google
74 (70.5%)
yahoo
1 (1%)
jiný - světoví
10 (9.5%)

Celkem hlasů: 82

Autor Téma: jaké požíváte internetové vyhledávače  (Přečteno 3566 krát)

kočkopes

  • Host
jaké požíváte internetové vyhledávače
« kdy: 01 Května 2012, 09:18:17 »
Pěkné dopoledne . Ráda bych se vás zeptala jaké používáte vyhledávače a proč je upřednostňujete před jinými trošku se rozepište ;) ,jaké služby vás zaujaly a používáte. I když si uvědomuji že většina vyhledávačů vyhledává přes google...... 

Michael2009

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 156
Re:jaké požíváte internetové vyhledávače
« Odpověď #1 kdy: 01 Května 2012, 09:24:58 »
Tak ja pouzivam google. Je to hlavne kvoli tomu ze pouzivam aj google plus, gmail, picasu webovu, google docs a prekladac. Inac mi je uplne jedno cez aky vyhladavac vyhladavam ale tak najcastejsie google lebo si hned pozrem aj ostatne veci.
Moj OS je Ubuntu 10.10 Beta !!!

Ravensun

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 405
  • LL - jako Linux lama :o)
    • Linux a MSI M655 notebook
Re:jaké požíváte internetové vyhledávače
« Odpověď #2 kdy: 01 Května 2012, 09:42:33 »
Seznam.cz - když hledám něco v čechách ve firmách (zboží, kontakty na firmy)
Google.com - Když hledám jiné informace.
Sabayon Gnome-Shell,  MSI M655 AMD Turion64 2GHz, 2x512DDR, ATI X1600 256MB DDR3, PATA, webcam sn9c201, cardreader oz711mp1, bluetooth, wifi ralink rt2500, 
Ubuntu 12.04  64bit, Desktop Intel Pentium D 3,4GHz 800MHz FSB, 2x2GB RAM DDR2, MSI N560GTX-Ti Hawk,
http://maps.google.com/maps?f=q&hl=cs&geocode=&q=http:%2F%2Fufaak.wz.cz%2Fubuntu%2Fubuntu.php&ie=UTF8&z=5  -  Mapa ubunťáků

Pavel Káčerek

Re:jaké požíváte internetové vyhledávače
« Odpověď #3 kdy: 01 Května 2012, 10:57:51 »
ja porad google občas se stane že  zajdu i na seznam tak že sem dal google a seznam
Kubuntu 15.10 Wily Werewolf 64-bit
Intel® Celeron(R) CPU B830 @ 1.80GHz × 2 ||RAM: 4GB ||HDD: 500GB|| Grafika: Intel® Sandybridge Mobile

Michal "Tylnesh" Kohútek

  • Administrátor fóra
  • Stálý člen
  • ******
  • Příspěvků: 1076
    • Lords Of Tech
Re:jaké požíváte internetové vyhledávače
« Odpověď #4 kdy: 01 Května 2012, 10:58:26 »
Kde je Duck Duck Go? Príliš ho nepoužívam, v pomere ku googlu asi 20:80, ale za zmienku stojí - už len tým, že je ako predvolený v Midori a tuším aj v Epiphany.
https://lordsoftech.com

Registered Linux User #506395

--- Smartphone 0: Apple iPhone 11
--- Smartphone 1: OnePlus 3T - Ubuntu Touch
--- Laptop 0: Apple Macbook Air M1
--- Laptop 1: Lenovo Thinkpad X1 Carbon Gen 3
--- Workstation: Ryzen 7 2700X, RX 5700XT, 32GB RAM
--- Other: Niekolko kusov od kazdeho vydaneho variantu Raspberry Pi

Tabak

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 16
Re:jaké požíváte internetové vyhledávače
« Odpověď #5 kdy: 01 Května 2012, 17:01:03 »
Samozřejmě Seznam, je českej, nejlepší, prostě je to seznam internetů.

Pavel Káčerek

Re:jaké požíváte internetové vyhledávače
« Odpověď #6 kdy: 01 Května 2012, 18:53:36 »
Samozřejmě Seznam, je českej, nejlepší, prostě je to seznam internetů.
no ja když porovnam vysledky ze seznamu a googlu tak od googlu se dozvim víc  ;)
strýček google vždy poradí  8)
Kubuntu 15.10 Wily Werewolf 64-bit
Intel® Celeron(R) CPU B830 @ 1.80GHz × 2 ||RAM: 4GB ||HDD: 500GB|| Grafika: Intel® Sandybridge Mobile

Martin Šácha

  • Člen občanského sdružení Ubuntu ČR a placené komunitní podpory
  • Administrátor fóra
  • ******
  • Příspěvků: 5153
Re:jaké požíváte internetové vyhledávače
« Odpověď #7 kdy: 10 Května 2012, 21:53:06 »
Google (ale se*e mě čím dál víc), vyhledávání na zdejší wiky a občas tak různě :)
Mint MATE 64bit / DuckDuckGo.com
Programátoři považují WYSIWYG za špatné u kódu i u žen. Programátor chce "dostat to, co žádá“ – kód tajemný, neodpouštějící, nebezpečný.

kovalensue

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 67
Re:jaké požíváte internetové vyhledávače
« Odpověď #8 kdy: 10 Května 2012, 22:21:27 »
používám Google, protože to je top...navíc mám google chrome a tam je v adresním řádku google vyhledávač integrovaný...jinak když potřebuju najít něco na mapách v praze nebo obecně v čechách používám mapy.cz...je to lépe zmáknuté než od googlu...
Windows 7 Proffesional, Linux Mint 15 - Mate

If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude.

Myrmica

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 1701
    • MYRMICA
Re:jaké požíváte internetové vyhledávače
« Odpověď #9 kdy: 11 Října 2013, 10:19:57 »
Používám google, jiné jako třeba bing, když mi je tam prohlížeč podstrčí a já si toho nevšimnu.
Proč google? Protože ho dlouhá léta znám a vím co od něj očekávat, a samozřejmě také proto, že na něm používám i jiné služby.
Stolní strojek: OS– UBUNTU 16.04 x86_64, MB ASUS P8 Z68-V/GEN3, Intel® Core™ i5-3470 CPU @ 3.20GHz × 4 , 16GiB DDR3, GeForce GTX 670...
Notebook: ASUS U53Jc OS– UBUNTU 16.04 x86_64, Windows 7, Processor – Intel Core i5-460M (2,53 GHz), Graphics – switchable NVIDIA GeForce 310M and Intel GMA HD

Radomír Pivoňka

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 23
Re:jaké požíváte internetové vyhledávače
« Odpověď #10 kdy: 11 Října 2013, 17:40:59 »
Používám Google a někdy Seznam. Google upřednostňuji hlavně kvůli překladům recenzí linuxových OS ( je to rychlejší ), které rád čtu.
« Poslední změna: 11 Října 2013, 18:10:56 od Radomír Pivoňka »
Apple Mac mini - SSD 500 GB - OSX  / Ubuntu 16.04
AMD Athlon x4 860K, GeForce 750 TI, SSD 1000 GB - PC LinuxOS / Win 10

TIBOR

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 6529
  • Som uzivatel linuxovej distribucie, som linuxak?
Re:jaké požíváte internetové vyhledávače
« Odpověď #11 kdy: 11 Října 2013, 21:08:10 »
Google a pre specialne pripady ktore nenajde google duckduckgo.com .
HP Laptop 17-ca1xxx Ubuntu Mate 22.04 FF 64bit.
Asus X751LB-TY014H Ubuntu Mate 20.04.1 FF 64bit.
Linus, Lajnas, Línus, Luínus, Lajnus a je mi naozaj jedno, ako ľudia vyslovujú moje meno. Ale "Linux" je vždy "Linux". LINUS TORVALDS, tvorca Linuxového jadra.(V dokumente Revolution OS)

patapon

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 222
Re:jaké požíváte internetové vyhledávače
« Odpověď #12 kdy: 11 Října 2013, 22:22:30 »
urcite Google,este sa nestalo,aby som tam nenasiel to co som hladal.
Ubuntu 18.04-64 Bit
Snivam otom,ze Linux bude mat plne podporavatelny Hardware,tak jako je tomu u Windowsu.

jadd

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 977
Re:jaké požíváte internetové vyhledávače
« Odpověď #13 kdy: 27 Prosince 2013, 01:07:56 »
A co yahoo.com? = duckduckgo.com
« Poslední změna: 27 Prosince 2013, 01:16:35 od jadd »

karcer

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 166
Re:jaké požíváte internetové vyhledávače
« Odpověď #14 kdy: 27 Prosince 2013, 05:07:16 »
Z hlediska ochrany soukromí je lepší než Google startpage.com
Používá sice engine googlu ale nezaznamenava tolik co Google..

A když si nastavíte jako homepage jejich "advanced search " potom je to ještě lepší..

Sent from my GT - I9100 using Tapatalk 4
Thinkpad T520 + Xubuntu 14.04 LTS (64-bit)  &   Thinkpad X200 + Kubuntu 12.04 LTS (64-bit)

Lenovo

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 65
Re:jaké požíváte internetové vyhledávače
« Odpověď #15 kdy: 27 Prosince 2013, 10:39:25 »
Tak to tu pročítám a já osobně už víc jak 10 let používám k vyhledávání google a jsem velice spokojený. Když čtu jak je docela oblíben "seznam", tak mne to udivuje. Zkuste "fulltext" zadat do "seznamu" a vyletí vám hromada kravin, které nehledáte, to se mi s googlem nestane. Já osobně měl  seznam dlouho jako svou výchozí stránku a google jako výchozí vyhledávač ale změny v "seznamu" mne občas i udivují, např. jejich "spolužáci", které jsme využívali s přáteli byly velmi dobří, až do změny, myslím již před roky. Od té doby mi připadá nepřehledné... vylezou vám jiné věci než hledáte... Můj dotaz mi "podpora" od "seznamu" vůbec nezodpověděla, proč ke změnám k horšímu došlo... A tento názor není jen můj... Rozesmívá mne poslední dobou i asi dosti drahá reklama na vyhledávač cen od seznamu... a proč??? Vždyť už léta, myslím "Heuréka" má to samé.... Jak jsem psal "seznam" už v mém PC nemá místo. :-)
Lenovo Z61t 9443, Ubuntu 12.04 64bit

Petr Merlin Vaněček

  • Moderátor
  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 5057
    • Lomítkáři
Re:jaké požíváte internetové vyhledávače
« Odpověď #16 kdy: 27 Prosince 2013, 10:44:37 »
Tak to tu pročítám a já osobně už víc jak 10 let používám k vyhledávání google a jsem velice spokojený. Když čtu jak je docela oblíben "seznam", tak mne to udivuje. Zkuste "fulltext" zadat do "seznamu" a vyletí vám hromada kravin, které nehledáte, to se mi s googlem nestane. Já osobně měl  seznam dlouho jako svou výchozí stránku a google jako výchozí vyhledávač ale změny v "seznamu" mne občas i udivují, např. jejich "spolužáci", které jsme využívali s přáteli byly velmi dobří, až do změny, myslím již před roky. Od té doby mi připadá nepřehledné... vylezou vám jiné věci než hledáte... Můj dotaz mi "podpora" od "seznamu" vůbec nezodpověděla, proč ke změnám k horšímu došlo... A tento názor není jen můj... Rozesmívá mne poslední dobou i asi dosti drahá reklama na vyhledávač cen od seznamu... a proč??? Vždyť už léta, myslím "Heuréka" má to samé.... Jak jsem psal "seznam" už v mém PC nemá místo. :-)

Částečně je to i kvůli skvěle zvládnuté propagaci seznamu už od škol. Kamkoliv přijdu, všude v učebnách visí jejich výukové bannery odkazující více či méně agresivním způsobem na seznam. Tohle se jim upřít nedá, dají zadarmo škole něco, co mohou používat jako učební pomůcku, ale zároveň to tvrdě pracuje na tom, aby donutily dětičky používat to, co chtějí oni. Proč by se studentík měl snažit zjistit, jak se dá parametricky vyhledávat v googlu, když na tabuli před sebou má krok za krokem jak na to v seznamu.

Seznam nemám rád, nepoužívám jej a když, tak jen na "prasárny". Ale nedá se jim upřít to, že pro český trh jsou alfa omega. Daleko více, než google. I když naštěstí ten poměr se postupně mění, vždycky budou mít velmi výrazné slovo.
Stiskni CTRL + W ...
80% mozku tvoří kapalina ... u některých brzdová

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.