Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: applet upozornenia-pidgin,thunderbird  (Přečteno 3708 krát)

1000MB

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 71
applet upozornenia-pidgin,thunderbird
« kdy: 15 Listopadu 2010, 18:27:10 »
dobrý deň,

používam ubuntu 10.04, a nainštaloval som pidgin a thunderbird namiesto empathy a evolution, chcel by som zistit ako nastaviť applet upozornrnia " tu obálku" aby ich zobrazovala a reagovala na novú správu, zeleným blikaním ako tomu bolo pri empathy a evolution

ďakujem

Drtikol

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 27
Re: applet upozornenia-pidgin,thunderbird
« Odpověď #1 kdy: 15 Listopadu 2010, 23:08:27 »
U Pidgina je to myslím zásuvný modul "Upozornění Libnotify" a u Thunderbirda nainstaluj zásuvný modul "Thunderbird Indicator", ten mi ale funguje jen když se mu chce :)

jenda93

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 653
  • software engineer
Re: applet upozornenia-pidgin,thunderbird
« Odpověď #2 kdy: 16 Listopadu 2010, 07:29:38 »
Drtikol napsal: ...nainstaluj zásuvný modul "Thunderbird Indicator", ten mi ale funguje jen když se mu chce...

Sem se po delší době zasmál. Něco na tom je.

Hlavním úkolem vývojářů je chválit nový software

Robert76

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 4
Re: applet upozornenia-pidgin,thunderbird
« Odpověď #3 kdy: 22 Srpna 2011, 22:17:58 »
Zdravím všechny trpělivé uživatele Linuxu. Skutečně se tady nenajde nikdo, kdo by poradil jak se dá dát pod tu ikonku obálky indikaci nových mailů Thunderbirda, tak aby nebyla zbytečně vidět ikona Thunderbirdu ale zároveň stále dál běžel na pozadí? Docela mě to trápí. Přesedlal jsem na svém netbooku (eee 901) na Ubuntu (10.04LTS) abych se nějak seznámil s tak zajímavým OS a potkávám docela nekompletní rady, nebo výsměch. Je zde nějaký programátor, který by dokázal adekvátně poradit. Nevěřím, že to nejde.  ;)

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.