Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: internet banka GE  (Přečteno 1456 krát)

dzik

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 81
internet banka GE
« kdy: 18 Června 2007, 14:04:47 »
Snazim se rozchodit internetove bankovnictvi na Ubuntu, dokazu se prez Wine a nasledne prez IE6 dostat na ucet, prohlizet si stav uctu, ale nefunguje mi tam java, tudiz nemuzu posilat penize atd(pri startu to po me chce Java virtual machine). Doinstaloval jsem si javu, mozna ze spatnou... ( sudo apt-get install sun-java6-jre)
Vychazel jsem z navodu> http://www.linuxsoft.cz/article.php?id_article=530
http://wiki.ubuntu.cz/Internet_Explorer
Podle clanku na linuxsoftuu, by me mela banka fungovat i pod firefoxem a operou, coz se mi napodari ani prihlasit. Je tu nekdo, komu to fungujue spravne a pokusi se me nasmerovat. Uz laboruji asi 1/2 dne a rychlejsi pro me bude prechod na jinou banku :) Diky za cokoliv
...prvni krůčky bývají nejtěžší...
AMD Athlon(tm) 64 Processor 3000+, 1510 Mb RAM, K8N4-E, 160GB HDD ide, 320GB SATA2 (jako RAID),  GeForce 6600,  Ubuntu 7.10

DevilMuF

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 265
    • MuFí stránky
internet banka GE
« Odpověď #1 kdy: 18 Června 2007, 17:41:12 »
Mě to funguje normálně ve Firefoxu, ale má účet Genius, ten je bez certifikátu. Jako zabezpečení mám mobilní klíč.
Ubuntu 16.04 64bit Clevo W230SS

dzik

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 81
internet banka GE
« Odpověď #2 kdy: 18 Června 2007, 19:08:37 »
Jasny, ja mam prave tu s certifikatem. SSL certifikat me bezi jen pod IE, jinak ho mam sice importovanej, ale tvari se to, ze tam neni (firefox a opera). V IE mam vlastne problem s nastavenim cesty pro podpisovy certifikat, protoze to pise nejakou java chybu v aplikaci.
Muj problem bude asi v neumeni nainstalovat plugin pro javu, z prikazove radky ani prez synaptic mi to pise nejaky chyby. Konkretne tyto> Balík sun-java6-plugin nemá kandidáta pro instalaci (v konzoli).
Sun Java 5.0 Plugin nemůže být nainstalován na váš typ počítače (amd64). Aplikace potřebuje buď zvláštní vlastnosti hardwaru, nebo se výrobce rozhodl nepodporovat váš typ počítače (v pridat/odebrat program).
Takze koumu, jestli je problem v me HW, nebo mem NEumeni....
...prvni krůčky bývají nejtěžší...
AMD Athlon(tm) 64 Processor 3000+, 1510 Mb RAM, K8N4-E, 160GB HDD ide, 320GB SATA2 (jako RAID),  GeForce 6600,  Ubuntu 7.10

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.