Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: HH a acer?  (Přečteno 1670 krát)

Macyn

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 31
HH a acer?
« kdy: 04 Května 2008, 13:29:31 »
Zdravim mam nekolik zatuhu u kterych sem neprisel cim by mohly byt. Nainstaloval sem na svuj acer aspier 3023Wlmi
HH a prekvapilo me nekolik nemilych veci.

1)At pouziju otevrene ovladace ci  uzavrene tak se mi stane ze misto prihlaseni do systemu mi vyskoci mazanice v podobe pruhu pres obrazovku (grafika mobility radeon x700) pomuze nekolikrat prepnout do textoveho (ctrl +alt +f1 a alt+f7) rezimu nekdy stci jedno nekdy 2x a uz je vse oka a funguje to jak ma.

2)Dalsim problememje nainstalovani wifi mam wifi s chipsetem broadcom 4318 skousel sem x navodu nahrati firmwaru pouzivani win ovladacu a proste ne a ne to rozjet.

3) system proste nekdy zatuhne vybec nereaguje dela nejcastej pri praci s více okny mys funguje ale nejde na nic kliknout nebo odentrovat  mozna tak uspat coz samozrejme taky nefunguje.


Diky za kazdou radu ubuntu  na desktopu pouzivam uz skoro rok ale na NB me to zatim spis jen zklamalo.

Honzin

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 653
Re: HH a acer?
« Odpověď #1 kdy: 04 Května 2008, 13:36:40 »
add2. mně pomohlo na rozběhnutí wifi tohle http://wiki.ubuntu.cz/Acer%20ACPI
ovladače mám přes ndiswrapper, ale mám pořád gutsy, nevím jak to je s hardy. V každém případě zkus ten skript na zapnutí wifi.

Macyn

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 31
Re: HH a acer?
« Odpověď #2 kdy: 04 Května 2008, 16:38:26 »
Takze skript pomohl wifi jaks taks chodi ale bez WEP hadam ze je to nejaky problem teho firmwaru ale to me az zas tak nepali tak bod2 prakticky vyresen.

Tuhnuti systemu po spusteni skriptu wifi taky ustalo takze zbyva jen ta grafika  a uspani na disk?

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.