Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Česká komunita Ubuntu na Facebooku  (Přečteno 6741 krát)

Vojtěch Trefný

  • Příspěvků: 9307
  • Don Quijote
Česká komunita Ubuntu na Facebooku
« kdy: 21 Listopadu 2009, 17:42:35 »
Po Twitteru se české Ubuntu "nacpalo" i na další oblíbenou (i nenáviděnou) sociální síť -- na Facebook. Objevovat by se zde budou, stejně jako na Twitteru, krátké "upoutávky" na dění kolem Ubuntu především v Česku (akce, zajímavosti na fóru, novinky na Wiki atp.).

http://www.facebook.com/pages/Ubuntu-Ceska-republika/179485643533

Poznámka: Jedná se především o službu pro současné aktivní uživatele Facebooku -- rozhodně tímto krokem nehodláme nikoho nutit tuto službu používat -- chceme především využít možnosti informovat o zajímavých událostech i lidi, kteří nenavštěvují fórum nebo nesledují novinky jinou cestou.

MacHala

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 1104
  • Big Bro iz watching joo!
    • ZlejT
Re: Česká komunita Ubuntu na Facebooku
« Odpověď #1 kdy: 21 Listopadu 2009, 22:11:51 »
Až bude ubuntu na facebooku, přejdu na SUSE  ::)
(ale ten Twitter je v pohodě)
;D

P.S.: omlouvam se, ze narusuji topic v "Oficialnich oznamenich", ale tohle jsem si nemohl nechat ujit
Prislusnik ligy, za kreativni pouzivani interpunkcnich znamenek, carek, predevsim.
=======================================
Tweetuju jako http://twitter.com/zl8

Vojtěch Trefný

  • Příspěvků: 9307
  • Don Quijote
Re: Česká komunita Ubuntu na Facebooku
« Odpověď #2 kdy: 21 Listopadu 2009, 22:24:03 »
Tedy pokud se někdo o tak závažné věci jako používaný operační systém rozhoduje podle takovýchto kritérií, tak by se nad sebou měl hodně zamyslet.

(Btw. na vyhledávání "suse linux" na facebooku to najde šest stránek a 394 skupin, takže vážně nevím, kam by Ender šel...)

Pavel Půlpán

Re: Česká komunita Ubuntu na Facebooku
« Odpověď #3 kdy: 21 Listopadu 2009, 22:36:11 »
Twitter a Facebook jsou zhouba Internetu. Ale když to Ubuntu v něčem pomůže...

LuciusMare

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 1749
Re: Česká komunita Ubuntu na Facebooku
« Odpověď #4 kdy: 21 Listopadu 2009, 22:43:05 »
Prase: Ale ne,twitter jako informacni lajna je dobrej,kdyz nechces psat sahodlouhe prispevky a potrebujes jednou za cas neco zapsat,je k nezaplaceni.
Citace
<Firzen> tak teď budu Číňan
<Firzen> tak uvidíme :D
Jabber: LuciusMare (zkroucenina) jabbim (tecka) cz

Pavel Půlpán

Re: Česká komunita Ubuntu na Facebooku
« Odpověď #5 kdy: 21 Listopadu 2009, 23:17:30 »
Dobrou myšlenku Twitteru znehodnocují jeho dementní uživatelé/přispěvovatelé.

VldýŠek

  • Host
Re: Česká komunita Ubuntu na Facebooku
« Odpověď #6 kdy: 27 Listopadu 2009, 19:47:57 »
Mám dvě věci:
Nevím, kde berete přesvědčení, že uživatelé Twitteru a Facebooku jsou dementní. Prostě na obou službách jsou tací uživatelé jací jsou ;-)
Stránku na Facebooku, resp. její link, by už chtělo přejmenovat, neb splňuje snad už podmínku dostatečného počtu uživatelů. Pokud budete chtít pomoci, udělejte mne správcem a já to zařídím.

zozo

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 224
  • Mám sestupný tračník plný prejtu
    • Moje virtuálne miesto
Re: Česká komunita Ubuntu na Facebooku
« Odpověď #7 kdy: 27 Listopadu 2009, 20:24:40 »
Mám dvě věci:
Nevím, kde berete přesvědčení, že uživatelé Twitteru a Facebooku jsou dementní. Prostě na obou službách jsou tací uživatelé jací jsou ;-)
Stránku na Facebooku, resp. její link, by už chtělo přejmenovat, neb splňuje snad už podmínku dostatečného počtu uživatelů. Pokud budete chtít pomoci, udělejte mne správcem a já to zařídím.
Dnes je v mode nadavat na facebook, nadavat na windows, nadavat na .... atakdalej ;)
last.fm/user/kingzozo

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.