Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Wifi Adapter Netgear A6100  (Přečteno 1487 krát)

Stopwindows

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 17
Wifi Adapter Netgear A6100
« kdy: 09 Ledna 2019, 19:46:41 »
Dobrý den přeji ve spolek

Mám takový zapeklitý problém, nejde mi nastavit usb wifi Wifi Adapter Netgear A6100, progooglil jsem celej internet a toto zařízení není asi podporováno.
- podařilo se mi najít článek v angličtině postupuval jsem step by step ale stejně se mi to nepovedlo.
Jestli se tu najde nikdo zkušený který by mi mohl pomoci tak bych byl rád.


Stopwindows

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 17
Re:Wifi Adapter Netgear A6100
« Odpověď #2 kdy: 09 Ledna 2019, 20:16:06 »
Ahoj, moc děkuji za rychlou odpověď ale stejně se mi to nepovedlo, semnou to není tak jednoduchy, já jsem linux používal naposled kdzž jsem studoval a to jsem se sním stejně moc nanaučil. Zkopíroval jsem to všechno do terminálu napsal heslo to bylo vpohodě, něco se stáhlo ale stejně se nic neděje
i jsem si dokonce stahl neco je tam že to je na linux ale nevím jak to mám nainstalovat.
- jak říkám mám to po několika letech, chtěl jsem si udělat počítač jen na kancelář ale stímhle jsem nepočítal

JirkaZ

  • Moderátor
  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 1734
  • Dlouholetý uživatel Linuxu a open source obecně.
Re:Wifi Adapter Netgear A6100
« Odpověď #3 kdy: 09 Ledna 2019, 23:16:03 »
Ahoj, moc děkuji za rychlou odpověď ale stejně se mi to nepovedlo, semnou to není tak jednoduchy, já jsem linux používal naposled kdzž jsem studoval a to jsem se sním stejně moc nanaučil. Zkopíroval jsem to všechno do terminálu napsal heslo to bylo vpohodě, něco se stáhlo ale stejně se nic neděje
i jsem si dokonce stahl neco je tam že to je na linux ale nevím jak to mám nainstalovat.
- jak říkám mám to po několika letech, chtěl jsem si udělat počítač jen na kancelář ale stímhle jsem nepočítal

Šílenej přístup...nechápu.

Zkuste si po sobě jako třetí osoba přečíst to, co jste napsal a vžijte se do role někoho, kdo to má za Vás zdarma vyřešit... A s tímto přístupem chcete kompilovat (což je - jak jsem v letu zahlédl - jedna z podmínek zprovoznění toho adaptéru)...

Takže začněte s učením, pokračujte přes učení až k učení a nikdy ho neukončujte. Nebo si změňte nick třeba na Znovustartwidlows a zkuste to na Živě.

Pokud tady chcete konkrétní odpověď, tak pokládejte konkrétní otázky a uvádějte odezvy ze systému.

https://www.root.cz/texty/jak-se-spravne-ptat/
« Poslední změna: 09 Ledna 2019, 23:20:51 od JirkaZ »

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.