Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Poraďte nějakou hru  (Přečteno 1952 krát)

erico9999

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 308
Poraďte nějakou hru
« kdy: 28 Června 2008, 19:42:33 »
Zdravím, neporadili byste mi nějakou dobrou hru (nejlépe strategii) na linux? Jako klidně i na windows ale aby to jelo pod wine. Neznáte nějakou? Něco jako age of empires nebo empire earth, strategii na linux jsem ještě nenašel žádnou dobrou jen takové menší horší.......
Poradíte? jako třeba i něco jiného než strategii když to bude dobré,
doufám že mi nebudete říkat jestli chci hrát hry ať odinstaluju ubuntu a dám si windows, ale já windows nechci jen sem si říkal že nějaká ta hrééčka na ubuntu by nebyla na škodu.
Linux je cesta do budoucnosti

Pepe999

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 775
Re: Poraďte nějakou hru
« Odpověď #1 kdy: 28 Června 2008, 20:27:43 »
Zdravím, neporadili byste mi nějakou dobrou hru (nejlépe strategii) na linux? Jako klidně i na windows ale aby to jelo pod wine. Neznáte nějakou? Něco jako age of empires nebo empire earth, strategii na linux jsem ještě nenašel žádnou dobrou jen takové menší horší.......
Poradíte? jako třeba i něco jiného než strategii když to bude dobré,
doufám že mi nebudete říkat jestli chci hrát hry ať odinstaluju ubuntu a dám si windows, ale já windows nechci jen sem si říkal že nějaká ta hrééčka na ubuntu by nebyla na škodu.
Zkus UFO AI...
http://ufoai.sourceforge.net/?page=Home

Adewzen

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 4
Re: Poraďte nějakou hru
« Odpověď #2 kdy: 29 Června 2008, 01:10:47 »
Já si na hraní nechávám windows (Na hrani novejch Wine pořad ještě není nijak skvělej). Jinak z klasickejch strategií určitě funguje StarCraft a Warcraft3. Po hrách funkčních windowsích hrách si zapátratrej v databázi wine(http://appdb.winehq.org/). A nebo stará klasika se dá hrát v DosBoxu.

Ještě mě napadla freeciv (klon civilizace).

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.