Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: ikony Cairo dock  (Přečteno 1620 krát)

Cuore

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 2534
ikony Cairo dock
« kdy: 21 Května 2012, 19:23:31 »
Ahoj,
chtěl jsem použít cairo dock jako jednotlivé ikony plochy, ale jakmile se PC vypne, tak po opětovném naběhnutí jsou všechny ikony na jednou místě přes sebe. Pamatování pozice je neúčinné. Řešil to někdo, nebo co požít místo cairo dock, aby to mělo spouštěče takhle pěkně graficky povedené. Klasická ikona je totiž fádní. Chci to na plochu HTPC, takže ty ikony musí být pěkné, velké, upravovatelné (cairo dock má různé naklápění, vrstvení atd)
díky

GdH

  • Moderátor
  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 3176
    • GdH-Notes
Re:ikony Cairo dock
« Odpověď #1 kdy: 24 Května 2012, 18:17:22 »
Moc nechápu, co tím dockem vlastně řešíš. Každopádně ikony se dají vyměňit za 'méně fádní' přímo ve vlastnostech spouštěče na Ploše a velikost také, i bez docku.

Cuore

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 2534
Re:ikony Cairo dock
« Odpověď #2 kdy: 24 Května 2012, 22:16:08 »
řeším to, že to běží na HTPC obrazovky 40" a vzdálenost sledování 3,5 m. Proto potřebuji vše zvětšit, aby se dalo v systému zorientovat po shození frontendu mynthtv. Orientace v klasickém panelu systému a aplikací je na tuhle vzálenost nemožná i při zvětšení textu. Proto jsem to chtěl vyřešit pomocí ikon a několik ploch jako je na Androidních systémech. No a klasická ikona opět v jejím zvětšení je dost fádní + název ikony (nápis) je naobtíž protože je nečitelný. Dock má ikony podle mého gusta, ale problém je, že po restartu ztratí pozici na ploše a navrsvý se všechny na jedno místo. Navíc nezjistil jsem možnost vytvoření vlastního spouštěče. Takže opět na nic. Proto by mě zajímala nějaká alernativa, nebo jak bych to měl vyřešit jinak.

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.