Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: vzorce v openoffice 2.4  (Přečteno 3281 krát)

Mr Shaman

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 169
vzorce v openoffice 2.4
« kdy: 11 Listopadu 2008, 11:24:49 »
V techto openofficeh mi nefungovao psani vzrocu, tak jsem projel synaptic a  zjistil, ze pro psani vzorcu je potreba mit nainstalovany tyto balicky:

openoffice.org-math
openoffice.org-writer2latex

mozna to potrebuje jeste nejaky balicky s javou nevim to presne, jsem je projizdel odzhora dolu a zadaval si instaaci balicku s javou do openofficu a kdyz jsem narazil na tyto baicky byly uz samy oznaceny k instalaci...

snad jsem tim i nekomu pomohl... :-) na VUT s linuxama nikdo moc nekamaradi, ale nekde jinde treba protokoly delaji taky v necem jinem nez ve wordu...

Zerog

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 473
    • Zerog blog
Re: vzorce v openoffice 2.4
« Odpověď #1 kdy: 11 Listopadu 2008, 11:48:16 »
Proč na VUT nekamaradí s linuxama?
Distro:  Debian
WM:      Awesome
NT:       Latitude D620

Mr Shaman

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 169
Re: vzorce v openoffice 2.4
« Odpověď #2 kdy: 11 Listopadu 2008, 12:35:34 »
nevim, asi bo maji smlouvy s mrtwosoftem a nepodporujou vyuku na linuxech... je to bida, kdyz to srovnam s ucastni na fyzikalnim tydnu na jaderce CVUT, tak je to 100 a 1, tam meli na vec uplne odlisnej nazor a vsichni tam meli povinnou vyuku v linuxech...

jako nerikam, ze na VUT nejsou lidi, co nepouzivaji linux, ale je to vsechno jen o samostudiu a urcite mi das zapravdu, ze ten cas neni nafukovaci a nalada se ucit taky neni porad...

Vojtěch Trefný

  • Příspěvků: 9307
  • Don Quijote
Re: vzorce v openoffice 2.4
« Odpověď #3 kdy: 11 Listopadu 2008, 13:05:56 »
vsichni tam meli povinnou vyuku v linuxech...

Povinně ne, jen jako volitelný předmět (ale stejně na něj chodila tak půlka ročníku).

Mr Shaman

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 169
Re: vzorce v openoffice 2.4
« Odpověď #4 kdy: 11 Listopadu 2008, 17:21:24 »
Povinně ne, jen jako volitelný předmět (ale stejně na něj chodila tak půlka ročníku).

Aha, no ja si jen pamatuju na Svobodu, jak se kysele tvaril a prskal, kdyz mu nekdo odevzdal prezentaci v powerpointu... :-D ale asi dost spamu o vysokych skolach v nasi republice... nejak odbihame od tematu... :-D

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.