Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: IE Tab > IEs4linux  (Přečteno 1851 krát)

dejf

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 7
IE Tab > IEs4linux
« kdy: 11 Února 2008, 17:10:09 »
AHoj, mozna hloupy dotaz/pokus, kdyztak to smazte  ;) . Je jasne za IE Tab pod linuxem fungovat nebude, kdyz se odkazuje na IE. Ale co takhle ho odkazat na IEs4linux (ie6) ? Sice jsem to zkousel, ale bez uspechu. Coz se asi dalo cekak. Firefox se snazi nainstalovat zasuvny modul, ktery nenajde. Muzete mne prosim nakopnout, co mi nedoslo, proc to nejde? Jen tak pro moji zajimavost, protoze to asi nepujde.

Dekuji!

3m9d

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 768
Re: IE Tab > IEs4linux
« Odpověď #1 kdy: 11 Února 2008, 18:02:22 »
No.... Pravděpodobně by to nainstalovat šlo - ale do Firefoxu ve wine ;)
* Ve Windows jde všechno - do někdy, v Linuxu jde všechno od někdy. * Omlouvám se jestli vám proti vaší vůli vykám... Jsem tak zvyklý. * Kdo nemůže žít bez opravování překlepů, ať to dělá na wiki! :)

dejf

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 7
Re: IE Tab > IEs4linux
« Odpověď #2 kdy: 12 Února 2008, 09:46:24 »
Nevim jestli jsme si rozumeli. Nainstalovat IE Tab do FF pod linuchem jde, jenomze jiz se nedari neco v IE Tabu zobrazit. Chce nainstalovat zasuvny modul, ktery nenajde. Jde nejak oddebugovat co vlastne hleda, pozaduje?

Jirka125

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 128
  • "pandoliščí člověk"
Re: IE Tab > IEs4linux
« Odpověď #3 kdy: 12 Února 2008, 09:52:46 »
No IE Tab nainstalovat jde, jelikož je to rozšíření firefoxu, ale počítá s tím, že bude nainstalovaný IE.

Podíval jsem se na popis IE Tab na czilla.cz:
Rozšíření umožňuje zobrazovat určité stránky, které fungují pouze v Internet Exploreru, v panelu Firefoxu. Funguje to tak, že rozšíření načte do Firefoxu vykreslovací jádro IE a s jeho pomocí pak vykreslí jakoukoliv stránku, kterou vykreslí i IE.

Takže potřebuje vykreslovací jádro IE, aby to fungovalo, jak má.
HP Omnibook xe 4100, Ubuntu 8.04 - Gnome, Xfce, Enlightenment DR17

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.