Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Automatické spuštění wicd a připojení k wifi [vyřešeno]  (Přečteno 2695 krát)

tlamic

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 190
Zdravím. Nainstaloval jsem wicd namísto knetworkmanageru. Jak docílím toho, aby se automaticky po startu spouštěl a připojil k dostupné síti? Děkuji. Honza
« Poslední změna: 24 Února 2008, 15:33:06 od Anna Taliánová »

gargy2002

  • Host
Re: Automatické spuštění wicd a připojení k wifi.
« Odpověď #1 kdy: 23 Února 2008, 21:45:39 »
Zdravím. Nainstaloval jsem wicd namísto knetworkmanageru. Jak docílím toho, aby se automaticky po startu spouštěl a připojil k dostupné síti? Děkuji. Honza
Mel by se automaticky pripojovat uz po startu. Pokud ne, tak si ho zapnout v aplikacich a internet. Pripojit se na sit a zaskrtnout volbu automaticky pripojit k teto siti. Jestli neni zapnuty wicd hned po startu, je treba vytvorit spoustec. Najed do system/preferences/sessions a dej vytvorit novou session. Jmeno dej treba: Wicd, command je: /opt/wicd/tray.py a comment je treba tohle: WICD network settings. Po restartu by se melo wicd automaticky spoustet. Nevim proc, ale pri prvni instalaci to slo hned po startu a po reinstalu jsem to delal znova a musel to udelat rucne, mozna delaly problemy aktualizace(cca 300MB).. :)

tlamic

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 190
Re: Automatické spuštění wicd a připojení k wifi.
« Odpověď #2 kdy: 24 Února 2008, 12:02:33 »
Děkuji za  tip, vyřešeno. Honza

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.