Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Zkusenost s Kopete  (Přečteno 7744 krát)

honorguard

  • Host
Re: Zkusenost s Kopete
« Odpověď #25 kdy: 08 Května 2008, 23:40:54 »
Flash najdeš na stránkách Adobe, ale říkám že jednodužší je tohle - jen zkopíruj do terminálu a zadej heslo
Kód: [Vybrat]
sudo apt-get install flashplugin-nonfreeFunguje to spolehlivě. Co se týče hesla tak se tomu asi nevyhneš, pokud si neuděláš prázdné heslo. Leda spáchat sebevraždu a přihlašovat se pod rootem. ale pokud jsi Newbie tak je to vážně sebevražda..

Martin - ViPEr*CZ*

Re: Zkusenost s Kopete
« Odpověď #26 kdy: 08 Května 2008, 23:45:13 »
PSI jsem používal když jsem začínal... používal jsem normální neplacení ICQ transporty, jenže potom se mi přestal u lidí ukazovat status - měl jsem všechny stále offline. Tak jsem přešel na Pidgin a k jabberu přirostlo i normální ICQ. Ale jinak PSI je super. Dá se jednoduše nastavit, je jednoduché na ovládání a je psané v QT... Vyhovovalo mi, ale teď už potřebuju i ICQ. Navíc to v KDE4 zatím není česky...
No na jabber.cz mi icq jede v pohodě přes PSI.... je to velmi rychlý a jednoduchý nástroj.... max spokojenost..... Kopete-KDE4 je taky fajn... ale někdy zajdu na jabber a to to neumí...ale jinak max spokojenost.
Open source is gold way... Mint 17.2, Debian 8.1 Jessie| Ubuntu Wiki (návody) | Google vyhledávač | Qt4 návody

donny

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 1861
Re: Zkusenost s Kopete
« Odpověď #27 kdy: 08 Května 2008, 23:48:15 »
To heslo chce Synaptic? Samozrejme ze se tomu da vyhnout, resenim by bylo v sudoers nastavit, aby se to na heslo neptalo. Ale to uz vyzaduje jiste zkusenosti. Nepredpokladam, ze byste aktualizoval vickrat nez jednou denne, tak snad neni takovy problem to zadani hesla neni, ne?
« Poslední změna: 08 Května 2008, 23:53:06 od Michal Donát »
archlinux @ i7-6700/GTX1080 8G/32G DDR4/.5TB NVMe/WD RED 3TB | Raspbian 8 @ Raspberry Pi
Ever tried. Ever failed. No matter. Try again. Fail again. Fail better!

honorguard

  • Host
Re: Zkusenost s Kopete
« Odpověď #28 kdy: 09 Května 2008, 00:10:33 »
Citace
někdy zajdu na jabber a to to neumí
Možná jsem to správně nepochopil, ale jabber Kopete umí...

Martin - ViPEr*CZ*

Re: Zkusenost s Kopete
« Odpověď #29 kdy: 09 Května 2008, 00:28:37 »
Citace
někdy zajdu na jabber a to to neumí
Možná jsem to správně nepochopil, ale jabber Kopete umí...
Jejda  :o to jsem ani nevěděl.... červenám se.
Open source is gold way... Mint 17.2, Debian 8.1 Jessie| Ubuntu Wiki (návody) | Google vyhledávač | Qt4 návody

Honzin

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 653
Re: Zkusenost s Kopete
« Odpověď #30 kdy: 09 Května 2008, 09:42:20 »
perfekt-opera funguje,zatím bez flashe,ten odkaz už není aktuální-
ftp://ftp.opera.com/pub/opera/linux/950b2/final/en/i386/shared/opera_9.50b2-20080422.6-shared-qt_i386-en.deb-stránku nelze načíst-přesto díky.další otázka-otravuje mne "dotaz na heslo" při každé aktualizaci i spouštění-co s tím??
..a propó kde jinde najdu ten "flash"na operu-raději přímo odkaz,s terminálem mi to nejde(zatím) ;D
  dík za trpělivost ...
a ještě něco-při spouštění hudby musím otevřít celý soubor-vybrat vše-spustit_(používám místní přehrávač)_nejde to spustit jedním klikem na celý soubor?????
heslo je základ bezpečnosti a nedoporučuje se toho nastavení nijak zbavovat. je to o zvyku (oproti Windows XP), ale časem mi to přijde úplně normální
na přehrávání hudby používám Amarok - ten si po zadání cesty vytvoří knihovnu a pak se v ní dá lehce procházet.. jinak to jde udělat i tak, že si amarok spustíš a přetáhneš mu do okna celý adresář s hudbou, abys nemusel označovat vše...

2honorguard: sry, možná není Opera v základních, už je to dlouho, co jsem ten list upravoval...

honorguard

  • Host
Re: Zkusenost s Kopete
« Odpověď #31 kdy: 09 Května 2008, 10:11:31 »
Citace
sry, možná není Opera v základních, už je to dlouho, co jsem ten list upravoval...
Ono je to stejně jedno, nejdůležitější je že je to deb balíček ne? :D.
Jinak Amarok je super, protože postaví kolekci podle ID tagů u mp3, posílá statistiky na last.fm (pokud se to nastaví), umí pouštět i rádio z last.fm, má vizuace, ovládnání z traye bez zapínání GUI (super+b apod.), zobrazuje písničku když se přepne... prostě je to můj nejoblíbenější přehrávač...

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.