Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Zmena zvyrazneni URL radku  (Přečteno 695 krát)

dadasfx

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 62
Zmena zvyrazneni URL radku
« kdy: 20 Listopadu 2009, 19:29:40 »
Potreboval jsem zmenit zvyraznovani adresniho a vyhledavaciho radku ve Firefoxu. Ve windows kdyz kliknu jednou na adresni radek tak se cela adresa zvyrazni. V ubuntu se po prvnim klinuti na adresu jen zobrazi kurzor a az po dvojkliku se adresa vysviti. Uz jsem douhe roky zvyknuty na to chovani jako ve winu a ted mi to po prechodu na ubuntu dela potize.
 Podarilo se mi zmenit chovani URL radku v about:config zmenou polozky browser.urlbar.clickSeleckAll na "true" a browser.urlbar.doubleClickSelectsAll zmenou na "false" Takze ted se mi to chova jako ve winu, ze po prvni kliknuti se zvyrazni cela adresa, ale ani za nic nemuzu prijit jak stejnym zpusoubem zmenit chovani vyhledavaciho radku. Dokazete mi stim nejdo poradit PLS. Predem diky.
Každý by chtěl jít do nebe, ale nikomu se nechce zemřít.

menganito

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 1728
Re: Zmena zvyrazneni URL radku
« Odpověď #1 kdy: 20 Listopadu 2009, 22:28:55 »
Vo firefoxe zadaj ako adresu
Kód: [Vybrat]
about:config, v zozname nájdi browser.urlbar.clickSelectsAll, klikni na ten riadok pravým tlačidlom myši a zvoľ "toggle" alebo "prepnúť".

dadasfx

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 62
Re: Zmena zvyrazneni URL radku
« Odpověď #2 kdy: 21 Listopadu 2009, 12:52:57 »
Vzdyt to je co jsem psal vcera ze jsem udelal. ale tato volba se tyka JEN URL radku nevstahuje se na chovani search radku.
Každý by chtěl jít do nebe, ale nikomu se nechce zemřít.

menganito

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 1728
Re: Zmena zvyrazneni URL radku
« Odpověď #3 kdy: 21 Listopadu 2009, 17:20:49 »
Ospravedlňujem sa, nedočítal som otázku. S týmto bohužiaľ poradiť neviem.

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.